Galatasaray Mancini'yi göndermiş hata üstüne hata değil mi sizce de?

mançini iyi bir teknik direktördü yazık oldu bence

Güncellemeler:
galatasarayın mançini yi göndermesini nasıl buluyorsunuz ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Adam romanın başına geçeceği için kendi gitmek istemiş yönemtimde karşılıklı olarak kabul etmiş yazık oldu sinyör mancini çok karizmatik sempatikti :( ama aslolan Galatasaraydır Fatih terimede yazık olmadı mı canım fatih terim onu o kadar çok seviyodum ki ünalın onu göndermesi çok zoruma gitmişti 1 hafta etkisinden kurtulalmadm Bence yabancı teknik direktör gelmemeli çünkü teknik direktör dediğin taraftarla iç içe olcak onları anlayabilcek futbolcularlada iyi olcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Mancini'ye sanırım tazminat verildi bu bir zarar + yeni teknik direktörün takıma uyum sağlaması zaman alır ligin başında puan kayıpları olası bir ihtimal. Çünkü yeni anadolu takımları daha güçlü ligde olanlar ve bunları analiz etmesi oyuncuları tanıması kendi ilk 11 ini bulması epey zaman alır.

0|0
    0|1
    • yok verilmemiş

• Karşılıklı anlaştılar o zaman sanırım. Neyse diğer yazdıklarım zaten her yeni teknik direktör içinde geçerlidir.

• sende dünya transferlerini iste senide gönderirler dostum ama Fenerli yöneticinin dediği gibi kahretsin italyan gitti :)

0|1
    0|0
  • şampiyonlar ligi hedefiyle gelmişti halbu ki

0|0
    0|1
  • hata tabıkı kalması gerekırdı hava yakalamstı yenı gelcek teknık dırektorde dıcek sımdı ben dha adapte olamadım bu takımı ben kurmamstm

0|0
    0|0
Yükleniyor...