Ve Mancini gider! Oh yes?

Nihayet gidiyor Galstasaraydan. Dusunceleriniz nedir, yerine kim gelir sizce?
Iyi gunler.

Güncellemeler:
Bu sene Sampiyon Galstasaray. Kacari yok. Besiktas ve fenerbahceye ikincilik yarisinda basarilar.

0|0
11|36

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• oh yes tepkisi güzeldi :)

0|1
    0|0
  • galatasarayın başarıları fatih terimle sınırlıdır terim gelmediği sürece galatasaraydan bir cacık olmaz inşallah hagi gelir

0|1
    0|0
  • gidiyo ama kim gelcek asıl sorun o

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun Ziya Doğanla anlaşmışsınız

0|0
    0|0
  • anasını şey ettiğimin yönetimi bir senemizi heba ettiler madem göndericektin neden sezon arasnında getirdin fatihi kovdun

0|0
    0|0
  • Kron fazla gelmiş sana.. dsaad

0|0
    0|0
  • keşke gitmeseydi 6 ayda bir teknik direktör değiştiren takımlarız farkında değilsiniz böyle olmaz ! mancini dediğin adam city lig şampiyonu 40 yıl sonra Fa cup aldırdı inter 3 sen üst üste şampiyon yaptı böyle lige de hiçbir şey demiyorum sabretmeyi bilmeyen taraftarla kaynıyor her yer biraz sabırlı olun lucescu da 1 sene şampiyon olamasın görürüm sizi bırakın bu kafayı artık arsenal wenger 20 senede 7 kupa almış 7 wenger galatasaray da olsa kovun dersiniz

0|0
    0|0
    • İngiltere ile Türkiye'nin karşılaştırılması yanlış olur çünkü mantalite farkı var. Türkiye'de başarısızsan kovulursun açık ve net. Taraftarın, futbolcuların ve yönetimin beğenmediği bir teknik direktörün gönderilmesi kadar doğal bir şey yok. Mancini'nin kazandığı başarılara gelirsek İtalya'da Juventus'un küme düştüğü çıktıktan sonra toparlanmasının zaman aldığı İtalya'da Inter'in kadrosunun yanına yaklaşabilecek başka bir takım kadrosu olmaması bunda çok etkiliydi. Mourinho'da Inter'i böyle bir dönemde İtalya ligi şampiyonu yaptı ama ayrıca Şampiyonlar Ligi şampiyonu yaptı başarı budur işte. Manchester City'de o kadroyla çok rahat şampiyon olması gerekirken son dakika değil son saniyede atttığı golle şans ile bir şampiyonluk kazandı ve Avrupa'da yine hiçbir başarı elde edemedi Mancini iyi bir teknik direktör değil.

• Milan ile Inter arasında kadro kalitesi olarak dağlar kadar fark vardı o zaman Inter'in kadrosu çok çok iyiydi Milan'a göre. Milan'da tabi ki çok iyi isimler vardı ama çoğu 30'un üstünde olan artık kariyerlerinin son yıllarına gelmiş futbolculardı. Yani Inter'in o seneler İtalya'da rakibi yoktu zaten. Fenerbahçe, Galatasaray'a en kötü sezonlarından birinde 6 attı bu şampiyonluğu hak ettiğini göstermez. Manchester United'a göre çok daha kaliteli bir kadrosu vardı o sene City'nin ama deplasmanlarda kötü sonuçlar aldığını ve iyi futbol oynamadığını çok iyi hatırlıyorum City'nin. Bence o sene şampiyonluğu hak eden takım Manchester United'tı.

• izle bir daha ozaman görürsün :) city mi united mı :)

• Süper oldu :D

0|0
    0|0
  • işe dişi aslan böyle olur :D Gitmesi herkes için hayırlı oldu o gitsin italyada makarna yesin :) Lucescu gelecek bence :) sence?

0|0
    0|0
    • Bence o gelecek, yani anlasma yapildi bence.

• İstanbula filan da gelmiş gecenlerde zaten gelsin ya hiç değilse futboldan anlıyor Mancini bir şey bilmiyor varsa yoksa defans.

• 0|0
    1|0
  • savaş mı istiyorsun kamonnnn

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • Lucescunun gelmesini çok istiyorum

0|0
    0|0
  • real 6 attı diye fatih terimi gönderen salak bir yönetimimiz var daha çok teknik direktör harcar bu mallar -_-'

0|0
    0|0
  • Konuşulan bir isim var mi yönetim tarafından

0|0
    0|0
  • Yine mancini gelir

0|0
    0|0
  • Ya lucescu
    Ya zidane

0|0
    0|0
  • Üzüldüm keşke 6alatasarayın başında kalsydı :(

1|0
    0|0
  • metin şentürk :)

0|0
    0|0
  • lucescu gelse cidden iyi olur

0|0
    0|0
  • gönül ister yılmaz vural gelsin ama lucescu gelir herhalde

0|0
    0|0
  • fatih hoca geri dönse keske :((

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak üzüldüm arkadaş :)

0|0
    0|0
  • Lucescudan baska iyi altarnatifimiz yok. gule gule mancini :)

0|0
    0|0
  • he çok iyi olmuş , çorap değiştirir gibi teknik adam değiştiryoruz lan

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak çok sevindim şu an haberleri izliyorum büyük ihtimalle lucescu gelecek

0|0
    0|0
  • mancini gitmesin

0|0
    0|0
  • keşke fatih hoca geri gelse

0|0
    0|0
  • valla Mancini'yi sevmiyordum ama zamanlaması çok kötü oldu ya...

0|0
    0|0
  • soru mu bu şimdi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 10

• Gidene dur denmez kuşumm :*

0|0
    0|0
  • gitmeyenini görmedim zaten