Roberto Mancini istifa etti!?

Dün Ünal Aysal ile kritik bir görüşme yapan ve basına 'Mancini kaldı' gibi kendi hakkında haberler çıkan Roberto Mancini, görevinden istifa etti. Galatasaray SK bunu KAP'a bildirdi ve böylece Mancini dönemi sona ermiş oldu. ( Drogba'dan sonra Mancini'de Kadıköy'de galibiyet göremeden gitti :D )

Galatasaray'ın yeni TD hedeflerinde ise Mircea Lucescu, Mustafa Denizli, Murat Yakın gibi isimler olduğu söyleniyor. Sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• GS için iyi FB için kötü bir haber bence.

0|1
    0|0
  • gitti gerçekten şimdi fatih terim geri döner galatasaray ne zaman son durumda olsa fatih terim koş derler

0|0
    0|0
    • Fatih Terim giderken artık sadece yönetici olarak dönerim dedi. O kadar da yüzsüz değil herhalde 3. kez kovulduğu kulübe dönsün.

• Bence çok iyi oldu ya.Özellikle Selçuk İnan mevzusundan sonra iyice suyu ısınmıştı zaten.Fatih Terim glebilse keşke ama zor :/

0|0
    0|0
  • Denizli gibi 😫😫😫

0|0
    0|0
  • bence gitsin ya.

0|0
    0|0
  • daha çok futbolcu teknik direktör gider kadıköyde galibiyet görmeden.lucescu gelir galatasarayın başına.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Murat yakın rusyada imzayı attı ne işi olur gs de

0|0
    0|0
    • Tipik gslileri deşifre etmek çok güzel hepsinin yazıları arşivimde var karşılaştırma yapacağım :D

• Ben manciniye saydırırken bu sitede onu dünyanın en iyi teknik direktörü yapanlar vardı bakalım onlar ne diyecekler bu soruyu takip edeceğim :)

0|0
    0|1
  • adam aldın bilmem kaç milyon € tazminatı gidiyor kimse lucescu hayali kurmasın lan :D

0|0
    0|0
  • Sonunda Kurtulduk. Camiamıza Hayırlı Olsun.

0|0
    0|0
  • Haber doğru, hayırlısı olsun GS camiasına..

0|0
    0|0
  • Lucescu gelir gibi gözüküyor ama bilemiyorum. Gelirse GS büyük bir atağa kalkar. Aziz Yıldırım'da hala bu fırsat elindeyken transfer yapmayacağız desin dursun.

0|0
    0|0
  • Sonunda nihayet

0|0
    0|0
  • tuh be bır fenerli olarak kalmasını yelerdim üzüldüm :D

0|0
    0|0
  • kalsaydı iyidi yıhaaaa :D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...