Günde 15 km koşu. Spordan anlayanlar bakabilir mi?

Arkadaşlar ben 1.80 boyunda 75 kiloyum. Fakat vücudum sıkı değil vücut yağ oranım biraz fazla. Şimdi hiç hamur ve abur cubur gibi ürünleri yemeyeceğim ve günde 1500 kalori alacağım. Zaten 80 kiloydum 1500 kalori alarak 75 kiloya indim uzun bir zaman diliminde. Günde 15 km koşmayı düşünüyorum. 15 km koşarsam bacak baldırlarım erir mi? Günde 15 km koşu ve 1500 kalori ile 1 ayda bacak baldırları tamamen erir mi? 1 ay gibi bir sürede orada ki yağlar erir mi? Bu şekil kaç kilo veririm.

Güncellemeler:
ha 15 km kebap gelmesin size

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• ilk 12 dakika karbonhidratlar sonraki dakikalarda yağlar parçalanmaya başlar dakika ve bunu yürüyüşlerle desteklemelisin. vücudunu fazla yıpratma.bıraktığında vücütbir süre sonra tekrar aynı tempoyu ister bulamazsa kaslar tekrar kendini bırakır.

0|2
    0|0
    • yani ara ara mı bunu yapmalıyım. 12 dk dan sonra 30 dk koşu yapayım sonra bir 15 dk dinlenip tekrar koşuya devam etsem sürekli yağ üzerinden mi yakmış olurum Kaslara bir zarar vermek istemiyorumda.

• Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende aynı ölçülerdeyim.kilom milom yok.

0|0
    0|0
    • Senin vücut fit kardeş ben önceleri kiloluydum. Senin vücudun daha sıkı ben de dışarıdan fit görünüyorum ama azıcık bacak baldır ve çok az göbek var o kadar. Göbek de belli olmuyor oturduğum zaman sadece.

• Maraton'a mı hazırlanıyorsun kanka günde 15.000 mt. ne demek haberin var mı?

1|0
    0|0
    • Kardeş 1 hafta kadar koşmuştum. Hiç yorulmamıştım bile. Yani çok rahat koşabiliyorum.

• Şaka yapıyorum hocam senin bu enerjinin nerden geldiği belli karadenizlisin doğuştan enerjiksin var koşarsın tabi asdfhj

• :):)

• Vucudu fazlasiyla yorar sin cook fazla kisa deparlarla 5tur bas ben kick boks cuum kondisyonu boylekoruyorum

0|0
    0|0
  • 5 km koşar tıkanırsın 2 haftada bacak ağrısı çekersin. ufaktan başla

0|0
    0|0
  • o kadar kosamazsin

0|0
    0|0
    • Bir aralar 20 km koşuyordum 1 hafta kadar koştum bıraktım ama istersem devam ederdim hiç de yorulmuyordum bacaklarda hafiften ağrı oluyordu hemen geçiyordu o kadar.

• 15km kaç dakika yapıyor yane ortalama

0|0
    0|0
    • 1 saat kadar

• 15 kilo fazlan varsa koş hocam. Bu senin için bir imkandır. Fakat dikkat et köpeği öldürme :)

• yorulsun yorulmak istiyor oda :) golden oyunu çok seviyo rahat durmuyo sürekli oyun istiyo yorulunca durulur garibim :)

Yükleniyor...