2014 Dünya Kupası şampiyonu kim olacak?

Brezilyada düzenlenecek şampiyonada Kupa yı kim kaldıracak sizce? şıkların dışında favorisi olanlar kimler?

• Almanya
    0% (0)30% (3)21% (3)Oy Ver
  • Arjantin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İspanya
    0% (0)20% (2)14% (2)Oy Ver
  • Brezilya
    100% (4)30% (3)50% (7)Oy Ver
  • Fransa
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hollanda
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İtalya
    0% (0)20% (2)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Brezilya gibi geliyor bana ama ne olur bilmem:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• ev sahibi olacak

0|0
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|0
  • Hulk, Neymar, Oscar, Ramires, Robinho, Ronaldinho, David Luiz, Thiago Silva, Marcelo, Dani Alves vs vs vs. Brezilya şampiyon.

0|0
    0|0
    • muslera, m pereira, lugano, d. godin, cacares, fucile, atleticolu c rodriguez, gargano. n lodeiro, a hernandes, l suares , d forlan, cavani<< bu kadro bıle muthıs Uruguayın ama ısımlere pek bakmıyr

• Niye bu kadar kinlisin özellikle Almanya'ya?

• Almanyadakı vatandaslarımıza hava atıyorlar sonra o c ler

• Fransa yerine belçika ekleseydin daha mantklı oluurdu. Bnlar arasında ispanya diyorum ama

0|0
    0|0
    • Belçikayı şıklar yetmedıgı ıcın kaldrmak zornda kaldm yoksa 3. Belcıka yazmıstm kadrosu mukemml. bu donem olmasada ıspanya ayarnda olucak bence onumuzdekı turnuvalarda yalnz Fransaya sempatım var bence her halukarda belcıkayı eskıtır gıbı geldıgı ıcın boyle yaptım

• bı yanlısn var de gea ıspanyol dostum kı gerkte yok courtouıs ve mıgnolet yetr

• De gea belçika değilmi :D allaa alla :D aödjakjda yani 2 tane bile yeter. Stoperde kompany orta sahada hazard < fellaini < falan iyi kadro yani.D

• Almanya Alır..

0|0
    0|0
  • italya güveniyorum

0|0
    0|0
  • Kupayı alır mı bilmem ama Almanya final oynar bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...