Spor sizin için ne kadar önemli?

Benim için çok önemli. Kafa dağıttırıyor , eğlendiriyor , kendini geliştirmeni sağlıyor , yeni arkadaşlıklar ediniyorsun. Daha neler neler.

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Benim icin cok cok onemlidir. Sporla buyudum cocuklugumdan bu yana sporla ic ice buyudum. 7-8 yil kadar rugy kizlar takiminda oynadim. 5 senedir fitness yapiyorum ve squash oynarim.

0|0
    0|0
    • rugy nedir söyler misin?

• Zor ama zevkli bir oyundur ustelik sakatlanma tehlikesi yuksek olan bir oyundur. Oyle tabi spor bir yasam tarzidir.

• Aslında senin bunu oynaman çok cesaretli olduğunu gösterir. Kızlar çok çabuk sakatlanırlar.spor yapan insanlar fark ediliyor hemen daha hareketli ve atik oluyorlar.

Kızlar Ne Diyor 9

• spor salonuna gitmeye üşendiğim için spor aletlerini doldurdum eve şimdi hala üşeniyorum anladım ki spor bana göre değil :d

0|1
    0|0
  • çok önemli ama bu aralar yapamıyorum :D çok yakında sporu bir yaşam tarzına haline dönüştürmek için elimden geleni yapıcam :D

0|0
    0|0
  • Hayatım

0|0
    0|0
  • Çok önemlide final haftası gidemiyorum :/

0|0
    0|0
  • hiç yapmam büyük bir eksiklik aslnda

0|0
    0|0
    • evet öyle. yürü bari sabah 1 saat.

• YA.

• tm yeter artk

• spor yapmayı çok seviyorum insan kendini daha iyi hissediyor

0|0
    0|0
  • spor insanın sinirini stresini alıyor ya mükemmel bir şey spor olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • Arada hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • bn hamladım anladın mı yani nineler gibi oldum oturmaktan. bndn daha hareketsizi var mı acaba :D diğer anlamdaki spor da ne ofsayttan anlarım, ne bilmemneden fenerliyim birisi gol atsa hangi takımın attığını anlayamam öyle yani. ee ne olacaktı başka kız değil miyim? :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kendine güven=spor

0|1
    0|0
  • Çok önemli anlatamam kanks

0|0
    0|0
  • önemli her sabah koşarım düzenli olarak

0|0
    0|0
  • Önemli ;)

0|0
    0|0
  • bireysel yapıyorum. asosyal takılıyorum ama bu durumdan şikayetçi değilim. spor mutluluktur, huzurdur

0|0
    0|0
  • eskiden lisanslı olarak hentbol futbol basketbol yaptım ama şimdi göbekle başka bir organım daha çok gelişti spor yapmak istemıyorum artık :)

0|0
    0|0
  • Eğlenceli ve gerekli

0|0
    0|0
  • Yapmadığım zaman krize giriyorum -.-

0|0
    0|0
  • olmazsa olmaz benim için hele 188 boy varsa iyi vücut ile dünya çok daha güzel :))

0|0
    0|0
  • spor hayatımın merkezinde

0|0
    0|0
  • Spor olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • Fitness yapıyorum ve hayatımın bir parçası

0|0
    0|0
  • spor yaşam ya