Yardımcı olursanız sevinirim

Bacaklarım çok ince olduğu için bacak kası yaptım üst kısma biraz oranı kaçırmış gibi hissediyorum bacak kasları eritilebilir mi ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bacak kaslarını sadece cardio ile inceltebilirsiniz. Sağlıklı beslenme ve zamanla yaparsın. Aynı dertten muzdaribim. Vg gidiyorum kilo alıp definisyona giricem.

1|0
    0|0
    • Cardio daha çok kas yapmaz mı sonuçta bisiklet yüzme vs. çalışmasını sağlıo,kilo almakta istemiyorum .s ameliyat vs. hiç bi yöntemi yok mu çok az gitmesi lazım zaten

• Antrenörünüzün bilgili olması çok önemli. Yalnış bilgi vermişte olabilirim. Sadece vg sporunu yapıyorum. Bacak çalıştırmıyorum. Biliyosun spor öncesi sonrası bu sporla ilgilenenler protein takviyesi yaparlar sebebide spordan sonra kasların onarımı ve hacim kazanmaı için protein( amino aisde) ihtiyacı vardır. Bodyforum tr göz atarsan orda yardımcı oalabilcek oldukça bilgili kişiler var.

• :) tekrar teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• Bacak kasları yaptım diyorsunuz da yalnız bacak kasları zırt diye çıkmaz öyle baya uğraşmış olmanız lazım o da evde olmaz.O kısmı atlayim.Sonradan çabuk yapılmış kaslar, çalışılmazsa eski haline döner yavaş yavaş, kendi isteğinizle yakamazsınız kasları.

0|0
    0|0
  • bacak kaslarını eritme derim

1|0
    0|0
    • neden ki?

• mankenlere bakma onlar sadece süs :) kastan korkma güzel durur

• yani artık pek takmıyorum :)

• Spor esnasında kas yıkımı olur,spordan sonra alınan proteinlerle kas yapısı yeniden inşa edilir,dolayısıyla spor yapıp,protein değerleri düşük besinlerle beslendiğinizde kaslarınızı yıkmış olacaksınız.

0|0
    0|0
  • Kilo Al Biraz , Kas Çirkin Durur...

0|0
    0|0
  • eritilir neden eritilmesin ki?

0|0
    0|0
  • bacak kası iyidir. hele sex sırasında ... ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaslar bırakırsan erimez, sarkar sporu bırakma daha fazla kaslandırma ama olanı da koru

0|0
    0|0
  • nasıl yaptın anlatsana bacak kası iyidir ya

0|0
    0|0
    • Bi arkadaşım söylemişti bazı hareketler var onlarla aslında kötü durmuo ama yine biraz oranı kaçırdım sanırım :/

• spor yapmazsan eski haline döner

0|0
    0|0
  • Spora devam etmezsen gider zaten onlar merak etme.

Ama bence bırakma, kas iyi bişey. Kas giderse yağ gelir

0|0
    0|0
    • Spora devam etmiyorum gitsin diye ama az bişey gitse yeter fazla değil zaten

Yükleniyor...