Sorum bayanlara. Göğüs büyütme sporu yapıpta göğsünüzü büyütebileniniz oldumu acaba?

http://www.wikihow.com/Make-Boobs-Bigger-Naturally mesela şu linkte bahsedilen spor vs.
Açıkcası masaj falan da öneriyorlar ama bilmiyorum ya masajın göğsü büyüteceğine hiç inancım yok.
Göğüslerim şu an normal aslında gayet güzel bence 80A falan fakat ben 63 kiloyum ve verirsem onların gideceği yüzde yüz. Bu yüzden endişeliyim hiç olmazsa zayıfladığımda bir şekilde silikon yaptırmadan doğal yöntemlerle büyütmek istiyorum. Lütfen yardımcı olun :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilk defa boyle birşey goruyorum ama cok faydalı olacagını sanmam verilen bilgilerin. sen sporunu yap karınını düz yap birazda bacak çalışırsan istediğin görüntü olur zaten. ama kilolu birinde gögüs zaten kötü görünen birsey ha buyuk olmus he kucuk.

0|0
    0|0
    • Ya şöyle bir olay var. Ben kısayım ama kilomu çokta belli etmiyorum 1.57yim ama en fazla 57 kilo gözüküyorum ama normalde 63 falan kilodayım. Göğsüm aman aman bir büyüklükte değil ama bir arkadaşımda benden baya hayli zayıf 42 kilo falan ama göğüs hiç yok kızda. Tamam vücudu güzel ama kızlar içinde hatta sevgilisi bile onunla dalga geçmiş. Benim sevgilim göğsüm hiç olmasa bile takmayan beni ben olarak seven birisi ama olay şöyleki kızlar arasında laf yemek istemiyorum yemesem bile kendime olan güvenimi kaybedicem. 85 göğsüm olsun demiyorum ama en azından zayıflayınca göğsüm böyle kalsın. Bunun bir yöntemi var mı yani bölgesel zayıflamayla bu işi aradan çıkarabilir miyim?

• Kesinlikle valla benim ideal kilom bide 55 gerçekten ama. Fakat şöyle bir şey var benim popom büyük zaten :D amacım onu zayıflatmak ki 1.50 gibi görünmekten kurtulayım 7 cm baya rahat yiyor çünkü bu kilo. Ama deneyeceğim inşallah göğüslerim o kadar olunca küçülmez :)

• sen kendini çözmüşsün zaten. tek yapman gereken kendin için daha iyi olana karar vermek. bence spor yaparak düz bir karına sahip olursan hem kendini daha cok seversin hemde poponda ya da goguslerinde bir değişiklik olursa. tekrar kilo alıp eski haline getrebilrsin. tercih senin...

Erkekler Ne Diyor 4

• bir santim fark edebilir çünki bu egzersiz erkeklerin yaptığı göğüs büyütme egzersizi daha dik ve iri duracağına eminim

0|0
    0|0
  • Bayanlara demişsin ama bilgi paylaşmak istedim. Makaleye baktım. Evet bu yöntem büyüme neyse de kesin şekillendirir. Göğüs altı kasları geliştiriyor çünkü.

0|0
    0|0
    • Ama işte hiç bilmiyorum valla denesem mi acaba diye arada kaldım kasta yapmak istemiyorum

• göğüs büyüktme sporu diye bişey yoktur anca sıkılaştırırsın

0|0
    0|0
    • Bunun neyini sıkılaştırayım bayada sıkı dik genç kız göğsü yani fakat, onları kaybetmek istemiyorum yani olay tamda bu.

• Boyun kaç?

0|0
    0|0
    • Onun boyla ne alakası var ki

• Ahaha ya valla büyüsün diye bir derdim olmadı hiç bir zaman ama kilo verince kaybedicem ya hep o yüzden :/

• İllaki biraz küçülme olur ama uzun süreye yaysan çok farketmeyebilrsn en azından..:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğal yöntemlerden göğüs nasıl büyütülür bilmiyorum ama spordan dolayı az küçülmüştü benim. 80 oldu. Ve şınavın uygun olduğunu anladım günde bir kaç şınav çekerek göğüs ölçüm 89'a çıktı. Doğal yöntemlerden çok egzersizler önemli.

0|0
    0|0
    • Ya bende o olaya çok inanıyorum masajmıymış falan ne bileyim hiç inanmamıştım. bir kişi geldi dedi şınav yaparsan sadece omuzların genişler göğüs yağlarını kaybedersin falan dedi böyle bir şey oldumu? şınav yapmalımıyım? hoş benim omuzlarım hiç geniş değildir çünkü minyonum yani ama işe yarayacaksa gerçekten yapacağım

• Şınav yapmalısın ben faydasını gördüm. Çünkü spor yapmaktan küçülmüştü. Göğüslerim şınav sayesinde daha bi' dikleşti.

• Ya şimdi işin şöyle bir yanı var benim göğüslerim zaten dik ya erkek göğsü gibi olmaz değil mi?

• A cup zaten küçük, göğüs kaslarını geliştir.

0|0
    0|0
    • Aynen çokta büyük değil ve o yüzden tedirginim canım. Nasıl geliştirmeliyim bir bilgin önerin var mı?

Yükleniyor...