Ayrılalı henüz 10 gün oldu. İlk adımı kim atmalı?

ayrılalı henüz 10 gün oldu.Facebook'tan da silmedi.üstelik kendi düşünüp,o düşündüğü şeylere göre birden sustu ve ben de sustum.sizce adım atmalı mıyım,dün gece rüyama da girdi.cidden kararsızım,bitti mi ne oldu anlam veremedim.

Güncellemeler:
bundan 2.5 saat önce "bitti mi?" diye mesaj attım,arıyacak mı diye beklemektensen,kesinleşsin diye ve cevap da gelmedi hiçbir şey olmadı. bu da bitti demek oluyor sanırım...

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Hayır kendi kendine sustuysa bırak o konuşmaya başlasın. Belki bir problemi falan vardır herşeyi düşünmeye çalış. Hemen en kötüsünü düşünme. Bırak kendi gelsin sana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• zaman en iyi ilaçtır. 15-20 gün kendi haline bırak.sende bu arada faceye aşk ile ilgili görseller yükle ve altına ah keşke sevdiğim yanınmda olsaydı yada nerede benim pamuk prensim gibi açıklamalar yaz.elbet bir mesaj alacaksındır.

0|0
    0|0
  • hayır kardeşim neden sürekli bişeyleri erkekler başlatsın ilk adımı sen at insan ayrılsada sevgisi pat diye söner mi ya siz bayanlar olarak sürekli erkeklerden bişeyler beklemeyin. sizde yaratıcı olun. siz kadınlarda biraz daha yapıcı olun.

0|0
    0|0
    • 7aydır yeterince yapıcı oldum bence.bir de böyle düşün.

• onu bilemicem erkek arkadasında farkına varsın senin biraz kıskandır bakalım onu dikkatini çekecek mi yada herhalgi bi tepki verecek mi hatasını anlayıp geri dönecek mi sana? dene bakalım bi :)

• tamam denerim bunu =) sağ ol

• eğer istiyosan ilk adımı kimin atıcagı önemli değil bence sende atabilirsin , önemli olan sonucta mutlulugunuz , gurur yapmanın alemi yok

0|0
    0|0
  • sen birşey deme ona facebook danda silme ilk adım atmasını ondan bekle sen hamle yapma şuanda sadece herzamanki gibi mutlu olmaya çalış

0|0
    0|0
  • Erkek zaten genel anlamda adımı atması beklenen taraf olduğundan, kadın açısından bakmak lazım. Kadın seviyorsa ve istiyorsa ilk adımı atmalıdır. Bu onun öz güvenini ve samimiyetini gösterir.

0|0
    0|0
    • ama hep ilk adımı atan taraf oluyorum.o pek belli etmiyo hislerini.kötü bi karşılık almaktan korkuyorum.

• Kafandaki soru işaretlerini gider derim..

• En kötü karar kararrsızlıktan iyidir.

0|0
    0|0
  • giden kaybedendir

0|0
    0|0
  • kız caktırmalı erkek adım atmalı

0|0
    0|0
  • senin araman lazım olmaz yoksa

0|0
    0|0
  • sen at ilk adımı bence hemen

0|0
    0|0
    • peki,neden? yani susuşunu neden kendi bozmuyo.ona kötü bişey diyecek değilim.neden konuşamasın ki

Kızlar Ne Diyor 6

• facenı dondur ne yaptıgını gormesın mumkun mertebede gozune gozukme emınım tekrar senle baslamak ısteyecektır..

0|0
    0|0
  • Belirsizlik içinde beklemek yerine bize sorduklarını ona sorsan.En azından bittyse de umut edip beklemezsin.

0|0
    0|0
    • aslında konuşmak istiyorum .ne demeliyim ki sence?

• öyle olucak galiba.birkaç gün daha bekleyip sonra konuşmayı denerim artık.sağ ol :)

• Sende sağol:))

• sakın sakın ilk adımı atma bak tavsiye geleceği varsada gelmez. evet bu sitede çoğu kiş idiyor hep erkek mi atmalı kızlarda atmalı diye ama attığın zaman daha çok kaybedeceksin geleceği döneceği varsada dönmez. bak dinle beni.

0|0
    0|0
  • sen sıl?neden hala kendını surunduruyosun

0|0
    0|0
  • Bilemedim..ama istese adim atar yani

0|0
    0|0
  • normalde erkek ilk adimi atmalidir ! ama tabi beklemek de bir yere kadar... umutsuzca bekleyecegine ve uzulecegine gururunu bir kenara birakip ilk adimi atmalisin bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...