Kızlar Sevgililerinin Vücut Geliştirmelerini Neden İstemezler?

Bu kızlar harbi alem insanlar bir aktif yaşam yapıcam izin vermiyo benimki gel beraber yapalım diyorum onuda istemiyo derdi nedir acaba :)

0|0
227

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilime dambıl aldım calisiyor ve cok hosuma gidiyoor ;)

0|0
    0|0
    • al işte diğer kızlara nisbet olsun sevgili dediğin böyle olucak işte :D

• Yok nisbet degil. Ama kaslariyla oynamak guzel oluyor sık bakıyım diyorum onunda hosuna gidiyor :))

• hahahah delisin valla :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• Bakarlar kıskanırım :D

0|0
    0|0
  • Ben zaten her şeyin aşırısına karşıyım spor salonuna kesinlikle gitsin asla engel olmam ama iyi bir yer olsun sosyetik yerlerde daha iyi sonuçlar elde eder.Öyle bina altlarında dandik salonlara göndermem

1|0
    0|0
  • Valla kim istemez sevgilisi sporçu olmasın? Aksine insan ona bakarak heveslenir

0|0
    0|0
  • Ben isterim.
    Saçma yani istemeyenleri anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • igrenc duruyor cünkü de ondan. asiri kas kadar itici bisey yok su dünyada. biraz fit olmak icin sporunu yap eyvallah ama ne o öyle sisiriyosunuz heryerinizi?

0|0
    0|0
    • öyle olacağımı kim söyledi bn sadece sağlılklı olmak fit görünmek için yapıcaktım ama izin vermiyo :)

• saglikli olmak icin vücut gelistirmeye gerek yok :) sabah cikarsin kosuna, yediklerine dikkat edersin al sana saglikli yasam. Kiz begenmiyordur. Kizlar genelde begenmez öyle. Ama sen olsun begenmesin ben yinede yaparim diyorsan sen bilirsin.

• bnde onu yapmak istiyorum zaten ama ona bile karısıyo :) nerdeyse kucağına alcak beni yürümeyeyim diye :D

• çünkü kızlar vücut yapan erkekleri beğenirler.seni diğer kızların beğenmesinden kıskanıyo.çünkü seni seviyo

0|1
    0|0
  • sekse düşkün kızlar fiziği düzgün erkeklerden hoşalnırlar. dikkat çeker erkekler. kimse bakmasın die erkeğinin çekici olmasını istemez kız milleti. bu bir güven eksikliğidir. kendilerine güvenmezler. erkeklerine güvenmezler.

0|0
    0|0
  • Kastan pek hoşlanan biri değilim ama kas diğer kızların dikkatini çektiği için rahatsız olurlar sanırım.

0|0
    0|0
    • oda spor yapsın napalım :))

• Bu sefer de diğer erkeklerin dikkatini çekecek, hiç düşünmedin mi?

• bn onu kamufle ederim bir şekilde :D napalım yani millet bizi beğenmesin diye 100 kilomu olalım :D

• Koşark uzaklaş kaprisli ve kıskanç:))

0|0
    0|0
  • o vucut benım ben yapmasını ıstemıyorum kıskanıyorum ama allem ettı kallem ettı gıttı ve şu an ben kuduruyorum

0|0
    0|0
    • ne alem kızlarımız var yaa bırak yapsın işte çocuk belki sana iyi görünmek istiyo :))

• hahahah Allah kolaylık versin enişteye :D

• gıtmese ölcekmı asıl bana kolaylık versın

• Kasli erkeklerin her zaman daha cazip olacagi yonunde bir algi var. Kiz arkadasin o yuzden seni elinden kaciricak diye korkuyordur. Bana kalirsa kas igrenc tamam bingil bingil yagli degilde orta hal en iyisidir.

0|0
    0|0
    • kasın neresi iğrenç o kadarda aşırıya kaçmayınca süper duruyo bnce :)

• kıskanıyor olabilir havaya girip ona ilginin azalacağını düşünür yani dötünün kalkmasından korkar

0|0
    0|0
    • bn onu seviyorum ama öyle bişey yapmam ki :D

• ama biz sağlık için uğraşıyoz onlar kıskançlık peşinde :D

• sağlığınız aklınıza genelde yazları geliyor

• Kız aklı işte, başkaları beğenmesin diye.

0|0
    0|0
    • delirtir bu kızlar adamı :D

• Kaslı erkek her zaman en iyisidir ama benim sevgilim kaslı olurda diğer kızlar ona bakar o yüzden istemem

0|0
    0|0
  • Ben vücut yapan erkeği itici buluom

0|0
    0|0
  • Var mıymış öyleleri :O
    beraber gitmeye ikna et bence

0|0
    0|0
    • olmuyoki ikna bnde kaçamak yapıyorum :D

• Kiz arkadasinda ozguven sorunu var sadece

0|0
    0|0
    • kas yaparsam çekici olmamdan mı korkuyo :)

• Belki ondan belkide spor salonunda harika kizlar oldugunu filan dusunup rahatsiz oluyordur halbuki cogu sisman kadinlar :D en azindan benim gittigim salondakiler oyle

• aynen öyledir haa bu kızlar neleri hesap ediyo yaa :D

• kim istemiyor yahu yalan o :)))

0|0
    0|0
  • Seni başka kızlar beğenmesin diye.bu kadar.

0|0
    0|0
    • çok saçma :D

• kas derken öyle aşırı kas değil tabikide. kız vucudundada kas vardır fit görünmeyi sağlar :)

• Aynen öyle.:)

• İstemem :D kaslı olunca egosu tavan yapıcak falan gereksiz.D genelleme yapmıs olmayımda :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 7

• Rus kızları taş gibilerya kendileri put gibi kadınlıktan uzak tavırlarıyla erkek tombul olsunda elimde tutayım diyor

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de var ya

0|0
    0|0
  • .bende gidiyom kimse.karisamaz hani sen kilibiksan spora giitme sana gore degil cunku
    Kizdan izin almak (güldüm)

0|0
    0|0
  • erkeği anladımda kas yapan hatunlar ne kadar itici lan öykkk

1|0
    0|0
  • kıskançlıktr böyle kabullenmiştr fazlasını istemiyordr.

0|0
    0|0
  • Var öyle enteresan tipler

0|0
    0|0
  • vg ile uğraşan kızlar için yapmıyor vucudu zaten erkekler kendileri arasında bir rekabet içindeler : )

0|0
    0|0
Yükleniyor...