Erkekler neden bu kadar futbol meraklısı?

erkekler neden bu kadar futbol meraklısı olurlar bunu altında yatan başka sebepler var mıdır yoksa gol sevinci yaşamak maç izlemekten öteye gitmez mi?

0|0
5|26

En İyi Kız Görüşü

• çünkü erkeklerin beyninde 2 kıvrım vardır.1.si cinsellikle alakalıdır.2.si futbolla alakalıdır.cinsellikle ilgilenmediklernde yani boş vakitlerinde kendilerini futbola adarlar

2|1
    4|10

Erkekler Ne Diyor 26

• Erkeklerin bir kısmı spor meraklısıdır. kadınlar da olsa ne güzel olurdu di mi? simdi erkeklerin cogu kücükke futbol basketbol voleybol oynamışlardır en kötü 16-17 lere kadar diyelim. Eger oynamasalardı kızların su anda yaz geldi hayidi koşalım tripleri gibi olurlardı. ERkekler kucukken spor yaptıgı icin kızlar kadar kilo almıyorlar. istisnalar haric.

işte gel zaman git zaman futbol oynamayı kesince izleyici olarak kalmış erkeklerin cogu .

, arabalar , kadınlar, Spor

At avrat silah gibidir.

Tıpkı kızların alışveriş ,ilgi istegi , sevgi istegi güzel olma psikolojisi , süslenme gibi

1|0
    0|0
    • erkekler kadınların yaptığı herşeyi eleştirirken kadının en küçük bir eleştirisi çok dokunuyor onlara buna hiç dikkat ettin mi bizim alışveriş merakımız delirtiyor sizi ama karınızı sevgilinizi alıp maçlara götürüp zorlama holigan yapmayı biliosunuz nerde kaldı bunun demokrasi anlayışı ve kadınlar kendilerini o durumlara düşürmemeliler ama sevdiklerinden maymuna dönüolar :((

• ben azınlıgım o zaman

• bilmiyorum artık

• Bence birbirimizi anlamaya çalışmayı bırakınca mutlu olacağız ve gerçekten de olgunlaşmış olacağız. Futbol meraklısıyım, sebebini de bilmiyorum. Bir AVM'ye gidince kız arkadaşlarımın ayakkabıcıya girip 2 saat sonra çıkmasının sebebini de bilmiyorum, hemcinslerinin giydiği bir kıyafeti yarım saat boyunca tartışmalarının da sebebini bilmiyorum. Hiçbirinin sebebini bilmiyorum, pek umrumda da değil, öyle seviyorum ben onları. Bunların altında yatan sebepleri araştırmak boşa zaman kaybı olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben futbol meraklısı değilim. dört büyüklerin kalceilerini sor vallahi bilmeme. kaptanları kimdir diye sor vallahi bilmem. he teknik direktörleri kim diye sor şikebahçe ve galatasarayın teknik direktörünün kim olduğunu söylerim fakat beşiktaş ve trabzon teknik direktörlerini bilmiyorum. ben futbola yüzeysel yakşalıyorum. şampiyon olursa heyyyy diyorum fakat onunla sınırlıdır. silahımı alıp havaya ateş açmıyorum.meydan kutlamalarına katılmıyorum.gündelik hayatta ilgi duymuyorum.hem vallahi hem billahi. :-)

0|0
    0|0
  • teknik anlamda erkek kişiler futbolla fazla ilgilenmez.zira futbolcuların homoseksüel ilişkiler içersinde olduğu ancak içinde yaşanılan kültüre göre taşfırın erkeği kabul edilmesi bu spordan soğumak için yeterli nedendir.futbolcuların en kabiliyetli olanlarının homoseksüel olduğunun ispatı, herhangibir şey değiştirmediğine göre?ve futbol hastası kişilerin hemcinsleri ile konuşurken dokunma ihtiyacı duymaları,konuşurken sürekli muhatabının omzuna yada dizine dokunması el sıkışmanın ise bir ayin şeklinde olması sımsıkı ve uzun uzun yapılması durum meydan da anlamına gelebilir.

0|0
    0|0
  • O değilde şampiyonlar ligi finali çok iyiydi. bende amatör futbol oynarken finalde penaltı kaçırmıştım robbeni anlıyorum yani. Sonra bana çok kızdılardı penaltılarda da bana penaltı attırmadılardı. sonra iki yumurta kırıpda yedimdi.

1|0
    0|0
    • neyin kafasını yaşıyorsun çok merak ettm :)

• pardon ya arifin manchestere attığı golü arıyordum ben youtube'da buraya kadar gelmişim.

• Çünkü arkadaşına koyduk mu?koyduk gibi imalı cümleler kurabileceği başka konu yoktur,futbol Türkiyede spor değil,geyik muhabbetlerine araç olmuş,Futbolla hiçbir ilgim alakam yok güreş severimben bide bayanlar voleybol :)

0|0
    0|0
  • futbol kuralları itibariyle çok basit bir oyun o yüzden fazla beyin gücü istemior herkes birşeyler anlayabilior,mesela basketbol çok daha karmaşık kuralları olan bir oyun o yüzden çok fazla yayılamıyor

0|0
    0|0
  • ilgisizim

0|0
    0|0
  • sizde neden bu kadar erkeklern futbol zevkine karşısınz !

0|0
    0|0
  • oynamasıda izlemeside zevkli olduğu için

0|0
    0|0
  • İnsanlıktan çıkmanın anlamı yok.! Onlar futbol meraklısı değil,farklı bir dine mensup gibi davranıyorlar..

0|0
    0|0
  • hayattaki boşluktan dolayı olur.

1|0
    0|0
  • ben taraftarim fanatik degil mac izlemem.futbolu pek sevmem.cunku siddet siddeti dogurur.sahada futbolcular birbirine saldirir.saha disindada fanatikler birbirine.sonuc: Vergimizle alinan araclarin parcalanmasi.Fatura kesimi hepimize.

0|0
    0|0
  • ...Karısının koynunda orgazm olamayan her erkek, tuttuğu takımız attığı beraberlik veya galibiyet golünde, Orgazm'ı yaşıyor...Hatta böyle bir patlamayı, partnerinin kollarında bile yaşamıyordur. Ondan işteee

0|0
    0|0
  • Basket Meraklısı Olanda Vardır , Genel Konuşma. Ben Golf Severim :P

0|0
    0|0
  • Çocukluğumda kaldı futbol sevdası..

0|0
    0|0
  • Şu anda erkeklerin hangisi bakiyo ki?

0|0
    0|0
  • babamdan bana geçti

0|0
    0|0
  • normal ama dozunu ıyı ayarlamak lazım futbol ınsan sevgısını asmamalı...

0|0
    0|0
  • kızlar neden dedikodu meraklısı diye soruyo muyuz biz?

0|0
    0|0
    • erkekler kızlardan çok daha fazla dedikodu yapıyorlar bir kız geçer yanlarından aralarında kız hakkında konuşmaya başlarlar ve bunu o kadar çirkin bi şekilde yapanlar var ki kızlar açık açık yapmıyorlar en azından

• biz yaparsak futbol muhabbeti ya da kızın fiziği(g*t, meme tarzı şeyler)nin dedikodusunu yaparız o da 1 dk sürmez

• siz neden bukadar indirim ve alışveriş meraklısı iseniz ondan, keyif veren tutkuyla arzulanır ;)

0|0
    0|0
  • futbol değilde yarışlara ve bisiklete ilgim vardır ... genelleme yapmadan olursa bide :)

0|0
    0|0
  • Futbol tek kelıme ıle candır asla hafıfe alınacak bırşey değıldır futbol çok yanılırsın sonra

0|0
    0|0
  • maç meraklısı kızları anlamam çok zor kaldıki ben nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • çünkü bir erkeğin aradğı hemen herşey var!

coşku heyecan küfür gizem duello hakem kırılması gerken kurallar, gizem,kale, kaleci, top gol, gol sevlnci, sonra 9 ay sonra kupa... sonra kupayı alamayanlarla dalga geçme...

0|0
    0|0
  • ben futboldan uzak yaşayan bir erkeğim mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Futbol sadece erkekler ıcın organızasyona sunulmus bır oyun değildir ki... Kadınlar ilgisiz bence futbola karşı bu yuzden erkeklerin ilgisi fazla ve gereksız geliyor. Bir bayan olarak bende şunu merak ederim bu bayanlar neden bu kadar dedikodu ve eleştri meraklısı... Etrafıma bakıyorum bayanların %80 i alışveriş ,kozmetik,dedikodu,eleştiri ve gezme meraklısı..Sınırı aşılırcasına.. Evliliklerde de bu mevcut kadın alışverişe koca maça.. Sistem gibi :)

0|0
    0|0
  • Bence bayanlarda ılgılenmeli..

0|0
    0|0
  • cünkü kücükken oynamalari icin top alinir onlara.

0|1
    1|1
  • Bende anlamiyorum ya alti ustu bi top

0|0
    0|0
Yükleniyor...