En iyi yağ yakıcı ürün hangisi?

www.google.com.tr/search ben bu ürünü kullanıyorum 2 hafta sonra biticek sizce yine aynısındanmı almalıyım.l carnitine önerebilcek varmı.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiçbir ilacı tavsiye etmiyorum, kilo verdirirken binbir tane yeni sorun yaratıyorlar, bitki çayları iç ama abartma günde 3 fincandan fazlası da zararlı, yeterli kadar su içmeye özen göster ve arada çikolata ye..

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sabah aksam yesil cay ic

0|1
    0|0
    • Yesil cayın nane ve limonlusunu buldum poşet çay olarak değişik bir tadı var ama etkili olur mu bilmiyorum yağ yakımına aktarlardan almayı düşünüyorum poşetsiz halini

• bilemicem ama bence aromasiz sadece yesil cay ic, ben poset iciyorum ve yarairda gercekden var ve ayni zamanda kivide yag yakimini guclendiriyormus

• o çay ve diet spor sayesinde 36 kilo verdim 34 ü yağdan :)

Erkekler Ne Diyor 4

• vay futbol dışı bir soruda hele de yağ yakıcı sorusunda seni görmek şaşırtıcı :) en övülen en güçlüsü lipo 6

0|1
    0|0
    • ben bir sürü alandayım yüzme fitness cardio gece koşuları bisiklet dağ koşuları aktiviteler bol bende lipo 6 yı ilk defa duydum merak ettim :)

• meyve and sebze

0|1
    0|0
    • meyve yağ yakmaz aksine kilo bile aldırır bilinçli yemek lazım.kiloda verdirmez

• En iyi yakıcı şey bacak antremanıdır (yüksek ağırlıkla ve muhteşem konsantrasyonla)

0|0
    0|0
    • kondisyon um yerle bir oldu ramazan gelicek diye spor salonuna yeni üyelik yaptırmadım ramazandan sonra tekrar gidicemde kol kaslarım filen hep eridi şuanda sadece yürüyüş ve bisiklet sürebiliyorum.

• yumurtanın beyazını dene bence. az yağlı yoğurtta iyidir. ilaç kullanma derim

0|0
    0|0
    • kaslarım eridi yumurtayı oldu gibi yiyorum akşam yemeklerinde yoğurt yiyorum genellikle kilo vermede sıkıntım yok benim kol kasları yapmak için uğraştım baya spor salonuna üyelim bitti ramazan geliyor diye bıraktım bende ramazandan sonra başlıcam o yüzdel l carnitin kullanıyorum.

Yükleniyor...