(Bayan için) Fitness Ve Protein Tozu Kullanımı Hakkında Bilgisi Olanlar?

kendimi bildim bileli sporla ilgileniyorum ama gittiğim spor salonlarında istediğim vücudu elde edemedim belki benim sıkı diyet yapmamamdan veya sıkı çalışmamamdan kaynaklanıyordur. artık spor salonuna gidicek motivasyonum kalmadı çünkü hiç istediğim sonucu almadım uzatmadan asıl konuya geçiyorum

şu an evde Jillian Michaels 30 Day Shred denen bir programını uyguluyorum ayriyetten gördüğüm kardiyo karın ve kalça videolarını da deniyorum.

bol su içmeye ve protein ağırlıklı beslenmeye çalışsam da artık kesin sonuç almak istiyorum ve protein tozu kullanmaya karar verdim sporla birlikte etkili olacağını düşünüyorum.hedefim sıkılaşmak ve 5-6 kilo kaybı.bunun sudan ve kastan değil yağdan olmasını istiyorum. protein tozunu çok araştırdım ama yine de size de gelip sormak istedim burada en azından birbirlerinizin cevabını görebiliyorsunuz üzerine ekleme yapabilirsiniz yanlışsa düzeltebilirsiniz vs.

ÖZET: orta ağırlıkta bir fitness programı uygulayan hedefi sıkılaşmak ve kilo kaybı olan biri için hangi marka ve hangi protein tozu hangi dozda uygundur? görüşleri alalım

Güncellemeler:
arkadaşlar elimde şu an bu var daha önceden alınmış

www.google.com.tr/search

bu işe yarar mı sizce?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    İyi bir beslenme ve antrenman programı olmadıkça bu ürünlerin tek faydası satan kişiye olur.
    Amacınıza ulaşamamanızın ardında, hocanızın ne kadar sizinle ilgilendiği ve vücudunuzu ne kadar tanıdığı da önemlidir. Ülkemizde önüne gelen spor salonu açıp, hoca (!) olduğu için ne yazık ki anatomi bile bilmeyen adamların eline düşebiliyorsunuz.
    En basiti, program yazılmadan önce size kuvvet, esneklik testleri ve postür analizi yapılıp, son olarak da yağ kas oranınıza bakılması gerekir. Bu rutin bir işlem olmalı. Ama onun yerine ezberden program veriliyor.
    Ancak hiçbir şey için geç kalmadınız. İskelet kası her yaşta ve aşamada " iyi" tasarlanmış bir programa tepki verir.

Kaldı ki programınız iyi ise çok sert diyet yapmanıza gerek kalmadan zayıflayabilirsiniz.

Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• karbonhidrat ve yag olmayan bir toz secmen lazim. sirf protein tozu yani
    biraz pahali olur dymatize so 100 tarzi isini gorur
    bol su ic ama

0|0
    0|0
  • çok Farklı bişi istiyosun çoğu kadın sıkılaşıp Taş gibi olmak ister sen hem sıkılaşıp Sudan yağdan istiyosun sudan yağdan istiyosan olur tabi nasıl Olur sıkılaşırsın ama okdr belli olmaz Karbon Hidrat Kullanırsın Popon büyür Protein önerim whey Protein 100%100 saf eğer bilgi almak istersen daha fazla özelden bana mesaj at yardımcı olim

0|0
    0|0
    • sudan istemiyorum sudan kilo verilidğinde çok çabuk hatta fazlasıyla geri alınır zaten önemli olan yağdan vermek ben kas ve sudan vermek istemediğimi söylemiştim

• Özel Mesaj at kilon nedir yağ oranın nedir hiç bişi bilmiyorum özelden daha iyi yardımcı olurum

• protein tozu kullanmanı önermiyorum.Yaklaşık 7 aydır salona giderim 5 aydır da protein tozu kullanıyorum.benim kullanma amacım kas oluşumu ama günlük 60 gr protein almam gerekiyor ve kana hızlı bir şekilde karışması gerekiyor bu yüzden kullanıyorum.Ama senin için durum farklı neden kullanasın ki?
    Sen sıkılaşmak ve kilo vermek istiyrsun bunun için hiç gerek yok kullanmana.Protein agırlıklı beslenirsin o ayrı bir durum.Ama dışarda protein tozu almanın bir mantığı yok.

0|0
    0|0
    • yani protein tozu sadece kas yapmak için kullanılmıyo ki ben olan kası da korumak istiyorum çünkü spor yaptığım için yakılan belli bir kalori var ben gündelik tükettiğim yumurta tavuk vs ile ne kadarını karşılayabilirim ki yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...