Beşiktaş Futbol Akademisi yardım lütfen.. !?

İyi günler benim sorum olacaktı lütfen bilgili arkadaşlar bana yardımcı olsun istiyorum.. Ben 95 Doğumluyum 2010 ve 2011 yılına kadar Beşiktaş alt yapıda oynadım lisanslı olarak ve sonra ben 3 yıl kadar ara verdim lisansimda bitti ve ben tekrar hoca ile konuştum devam etmek istediğimi belirttim ve olur dedi sonra gittim beni oradaki 97 98 liller ile cıkarıyor idmana felan ve ben çok sağlamımdır A takım da olmam gerek miyor mu benm U19 da çünki ben profesyonel olarak Bodybuilding yapiyorum 4 yıldır hiç bir sekldede bu 19 yaşıma kadar alkol vs sigaram olmadı ve bir arkadaşımda antrenor bana dediki Seni benm kulube çağıracağım A takımı ile maça çıkarıcağım dedi sizce Benm bjk de tekrar yükselme gibi birşeyim olurmu devam edim mi sizce bende iş var asla düşünmeyin bitik adamsın dır diye def olarak hız olarak çok seriyim şimdi bana yardımcı olaiblicek arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilir mi ve şimdki klubümdeki hocam beni deniyor mu sizce? kendime geldigimde beni verirmi A takıma lütfen yardım ne yapmam gerek?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• necip gerzeği kadar şanslıysan alırlar a takıma merak etme

0|0
    1|1
    • Şanş ile alakası olduğunu düşünmüyorum ben bu işin yani komdisyonun Hızın top sürmen iyi olursa dikkat çekersin adamlar baktıki der bu elemanda iş var gelişir der A takımının kulup başkanı öyle yani

• necipin alınması şans ama sırf takımda altyapıdan adam olmak zorunda diye duruyo orda bişeye yaramaz kasap gibi topa dalar milleti çeker formasından kart yer kırmızı yer ne demeye hala takımda tabi ki şansssss ama tabiki sen kendini gösterebiliyorsan çıkarsın a takıma inş. gönlünce olur

• Hocaya şimdi mesaj attım dedim Hocam benim A takımına girme gibi şansım var mı dedim çok çalışman lazım dedi ben 3 yıl ara verdim dile kolay 3 yıl futbol oynamadım bacaklar yeni yeni açılıyor kendine geliyor hayırlısı olsun valla :/

Kızlar Ne Diyor 2

• bu işler bence hep şans. birde hiç anlamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...