Futbolu seven kızlar size çekici mi geliyor, itici mi?

Futbolu seven kızlar size çekici mi geliyor, itici mi?

• Çekici
    55% (27)43% (19)49% (46)Oy Ver
  • İtici
    45% (22)57% (25)51% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
10 erkek cevaplamış sadece 2 tanesi ankete cevap vermiş. Enteresan biraz.
Çok sayıda bayanın artık futbolla çok ilgilenmesini bu zamanın kadınlarının testesteron seviyesinin artmış olabileceğine bağlıyor musunuz? Sadece futbol ilgileri mi değişti? Giyim kılık kıyafetler de erkeksileşmeye başlamadı mı?

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar sevdiğine bağlı. Holigan falansa kızı doksana sokarım ama azcık seviyorsa en azından ben maç izlediğimde oda bana eşilik edip gıcıklık etmezse iyi olur.

Ha birde yakısıklı futbolcular için izleyenler ver. Onları hakeme havale ediyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• İtici geliyor bana. Öyle erkeksi tavırlar hep itici gelir. Saçma sapan sertlik, erkek ağzıyla konuşmalar... Maçta genelde böyle oluyorlar. Kız dediğin narin olur ama söz konusu namusuysa kaplan gibi olmalıdır :)

0|0
    1|0
  • tabiki :) ama şimdiye kdr hiç denk gelmedim desem.galatasaray taraftarı bir sevglm olsn o an o duygu yükünü benimle göğüslesn tamamn dogal davranp içinden geleni yasasın çok isterim.bu güzel bir duygu bence...bakalm o şanslı kişiyi bulablcekmyz önmzdeki zaman dilimlernde..:)

0|0
    0|0
  • Futbolu seven demiyelimde, futbolla içli dışlı olan, erkekler gibi futbol muhabbeti yapan kızlar itici geliyor.

1|0
    0|0
  • bi ekrem, bi bünyaminden hiçbir farkı kalmıyor gözümde.çok itici :(

0|1
    0|0
  • itici, özellikle fanatik kızlardan nefret ederim

1|0
    0|0
  • itici

0|1
    0|0
  • malesef ona da baglı aslında gıyım kusamdan once davranısları erkeksılestı cok ıtıcıler dunya guzelı olsalar bıle futbolu bıl ılgılen cos sevın uzul ama erkeksı davranmaa cok ıtıcı bu durum...

1|0
    0|0
  • futbolu seven kızlar bir futbol sever için cristiano ronaldo nedemek ise o kızlarda o erkekler için o demek ;)

0|1
    0|0
  • neden itici olsun

0|0
    0|0
  • yapi itibari ile siddet iceren centilmenlikten uzak olan hareketlerin oldugu bir sporu.bir kizin begenmesi vede oda gruba uyup kufur etmesinden dolayi iticidir.

0|0
    0|0
  • futbolla ılgılenmesınden zıyade konusma tarzı erkeksıyse hareketlerı fılanonlar ıyıcı aksına futboılla ılgılenebılır sevınebılırde...hos bence.

0|0
    0|0
  • ben cevapladım ve anketini doldurdum. futbol seven kız çekici gelir ama aşırı fanatik olması itici olur. maç bitsin sevinelim aynı takımı tutalım arabaya binsin forma giysin oley oley :D

0|0
    0|0
  • aşırıya kaçmamak şartıyla ortası olcak ofsaytı bilmicek aşamada olsun işte o zaman çekici gelir =)

0|0
    0|0
  • çok abartmadığı sürece neden itici olsun ki :)

0|0
    0|0
  • iyi olur tabi.

0|0
    0|0
  • Çok itici.

1|0
    0|0
  • itici gelir

0|1
    0|0
  • ...kız futbol dan anlamamalı, kız gibi olmalı...narin , cilveli, sıcakkk

0|1
    0|0
  • itici geliyor.

1|0
    0|0
  • ben dişi kadınları severim

0|0
    0|0
  • İtici de gelmiyor çekici de. Hangisini seçmeliyim?

0|0
    0|0
  • evet tatli geliyor bana ben galatasaraylı o fenerlı berbaer maç bakıp zevk almak hoş

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • öyle kızlar yüzünden kızlara ilgi duymamaya başladım

2|0
    0|0
  • itici gelir kız dediğin zarif olmalı tribüncü bir kız gözüme kız gibi görünmez

0|1
    0|0
  • çok çekici gelir severim bende

0|0
    0|1
  • yine sen.

0|0
    0|0
    • verdim anketine cevap mutlumusun ha ? gözyaşlarımdan sen sorumlusun gizli.

Kızlar Ne Diyor 10

• erkek olsam itici bulurdum ama elimde diil bn napiim seviorm:D

0|0
    0|0
  • Futbol candır hele akısına kaptırdın mı eyvah eyvah.

1|0
    0|0
  • İtici oldugunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • çoğu zaten erkeklere yaranmak için futbolu sever, hatta çoğu bilmez biliyo gibi numara yapar:D itici yani bilmesin futbolu da nolcak..

0|0
    0|0
  • Aşırı olmamak kaydıyla.Takımının maçlarını izleyen ve erkeklerle futbol muhabbetine girmeyen kızlar candır.

0|0
    0|0
  • aşırı olmamak şartıylar çekici

0|0
    0|0
  • itici

0|0
    0|0
  • Futbol forever <3 çok eglenceli bişi sende dene

0|0
    0|0
    • biraz anlasam:) futbol yorumlarımı eğlencelik duymanı isterdim. okanın programı bu kadar komik olamaz bence:D

• itici sanırım bu zamana kadar kımı tanıdıysam bana erkekmısın kızım sen?dedıler

0|0
    0|0
  • İtici bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...