Mario Mandzukic Galatasaray a Yakın Sizce Mandzukic Nasıl Bir Golcü?

Mandzukic Bayern'den ayrılacağını söyledi ve İspanya ve Türkiye den teklifler aldığını söyledi ancak Gsnin Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak oynaması nedeniyle Gsye gitmek istiyormuş Gs Balotelliylede ilgileniyor sizce Mandzukic iyi bir golcümü

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Mandzukiç gs gelmeyecek kadar iyi bir golcü

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu sene ağırlıklı hedef 4. yıldız olacak.

Muhtemelen önceliği ligi götürebilecek bir forvet düşünülecektir.

Ayrıca Şampiyonlar ligi kulvarında sürekli yer almalıyız, gelir için en önemli şart bu.

Mandzukic yerine daha faydalı bir forvet gelebilir bence.

cut.

0|0
    0|0
  • Balotelli gelmez inandir artik kendini

0|0
    0|0
  • Balotelli gelmez ama Mandzukic olabilir. Fakat onu besleyecek oyuncu lazım. Unutulmamalı ki Burak Yılmaz'da baraj aşan gol sayısı vardı fakat o yıllarda ona çok iyi pas çıkartan oyuncular vardı. Galatasaray'a geldi bu rolü Selçuk üslendi. Mandzukic'i besleyen Kroos, Ribery, Schweinsteiger gibi oyuncular vardı. Gs'de bu eksiklikler var. Yerli forvet olarak Mevlüt'ü bitirip orta ve kanatlara, ayrıca defans ve beklere transfer yapmalı.

0|0
    0|0
  • cincon forvete asılacaktır buna inanıyorum. Mandzukic dışıdna birisi gelecek bana kalırsa kimdir emchul ama Mandzukic dışında..

0|0
    0|0
  • Bu sene para yok.
    Buyuk transfer beklemeyin.
    20-21 yasinda bir brezilyali forvet alinacak Gelrcek vaad eden.

0|0
    0|0
  • siz mandzukic rüyanızda görürsünüz :D Fanatiğin salladıklarıyla seviniyonuz :)

0|0
    0|0
    • Fanatige inananan galatasarayli olmadi, olmaz. Sikecilerin bas yayin organi o cunku 😉

• şike şike sampiyon olduk bu sene siz hala şike diye ağlayın :)

• O adam Galatasaraya gelmez , gelirse sevinirim tabi ama çok zor.

0|0
    0|0
  • keşke gelseeee

0|0
    0|0
  • ikiside mal

0|0
    0|0
  • tam bir pivot santrofor ama bayernden ayrılırsa türkiye geleceğini hiç zanetmiyorum

0|0
    0|0
  • formasınımı alıyomuş hayırdır :D

0|0
    0|0
  • daha arupada oynar balotellı yalan zaten manzdukıc de zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Balotelli kesinlikle gelmeyecek.Bayern Münih'li oyuncuyu da beğenmiyorsak ben daha ne diyeyim! Bence almalıyız.

0|0
    0|0
  • Kaliteli bir golcü

0|0
    0|0
Yükleniyor...