Ya iddiacılar şu olayı aklım almıyor bir baksanıza?

Şimdi facebooktan %90 oranda tutan kupon satan bir kaç kişi var. Bunlar kendi duvarlarında tutan kuponları adlarını yazıp paylaşıyorlar. Az da değil 6 bin, 10 bin, 16 bin, 2500 tl gibi tutarlar. Aklımın almadığı madem haydan gelen bir para var bir seferliğe mahsus hepsini kesin maça oynasan köşeyi dönsen de kazanmış olsan olmuyor mu? adam hem küçük meblalarla kazanıyor hemde kupon satıyor

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Onlara inanma yalan onlar.Bu adamlar kafayı bununla bozmuş adamlar.Belki günde 20 tane kupon yapıyor.Tutturduğunu koymuş duvarına işte.Veya duvarına 20 tane maç yazıyor görünme ayarını sadece ben yazıyor tutanları herkese açık hale getiriyor ve bakın işte kazandırıyoruz durumuna geçiyor hemen.Bu adamlar dolandırıcı açıkçası.Bu adamlar kumardan 2500 lira kazanıyorsa 5000 lira kaybeden adamlar.

0|1
    0|0
    • Bu daha açıklayıcı bir yorum :D

• ya kardeş ben şimdi bu soruyu sordum ya okuyanın aklında oynayan futbol düşkünü görünüyorum sanırım. Ben futboldan nefret eden , iddia oynamayı kısmen bilmeyen biriyim. Bazen duvarlarda görüyorum inceliyorum aklıma geldi sordum.

• Ha tamam o zaman :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Para tuzagi bence bostan bosa para gonderme onlara top yuvarlak adam atmayacksada yanlislikla dokunur gol olur şikenin icine eder benim kuponun yattigi gibi

0|2
    0|0
    • ya yok oynamış değilim. Sadece mantık yürütüyorum. Madem bu meblağları kazanıyorsun niye daha yüksek mebla oynamıyorsun diye.

• Zamaninda kazanmistir seker simdi egosnu tatmin ediyodur belki boyle tek seferlik kazanip yiyo olablr cunku madeni bulmus coktan

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...