Bu aralar hep yalnızım sizce nereye takılmalıyım?

Bir kızla tanışılacak en güzel mekan neresidir? Netten mi daha rahat tanışılır yoksa tavsiye edeceğiniz mekanlar türleri var mı? Hangi tür ilişkiler daha rahat gelir insana?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir kızla tanışılacak en güzel mekan neresidir bilemem ama netten daha rahat muhabbete girilir. Ancak niyetiniz evlilikse netten bu imkansız gibi bişey söyleyim. bekliceksiniz bunun için aradığınız kişiyle karşılaşmayı bekliceksiniz sadece.

Ha eğer aradığınız tek gecelik bişeyse geceleri barlarda,kulüplerde takılın. Gece vakti içki içmeye zor kız olmaz oralarda heralde.

0|0
    0|0
    • Gece vakti içki içmeye giden kadın kolaydır mantığına nasıl ulaştınız pardon?

• Böyle saçma yanıtların hele de kızlardan çıktığına inanamıyorum. Dekolte giyene tecavüz edilir diyen profesörden ne farkınız var? Kendinizden şüphe duymalısınız kızlar, hiç yakışmadı size, hiç!

• emerald ya sevgili diyom evlilik demedim ki :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence asıl soru senin neden hoşlandığın olmalı. Böylelikle ilgi alanının yakın olduğu birini bulabilirsin. Kurslar kız kaynar; dil kursları, yemek kursları, ebru kursları vs... İlginç bir spor dalı seçebilirsin, market alışverişi yapabilirsin, değişik arkadaş gruplarına takılabilirsin, evde partiler vererek arkadaşlarına arkadaşlarını da davet etmelerini söyleyebilirsin..

0|0
    0|0
  • keyfin bilir nerede takılmak istiyosan yaşadığın yerin şartlarını sen biliyorsun

0|0
    0|0
  • dışarıda bi mekana gidip birinden etkilensen bile nasıl iletişime geçeceksin ki? eskişehir de olsan 2 gece dışarı çık 5 kızı ciddi anlamda tavlarsın derdim. ama netten de tanışabilirsin en iyi yol o şimdilik.

0|0
    0|0
  • kız olmadan yaşa bir süre en rahatıdır :)

0|0
    0|0
  • Pirate bana takılma da başka nereye istersen takılabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Netten takıl. Alternatif daha çok. Ayrıca yalnızılığın tadını çıkarmanı tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...