Futbol oynarken hemen yoruluyorum nefes nefese kalıyorum?

Çok fitim fazla kilom yok aksine kilo almam gerek. Sigara alkol kullanmıyorum. Kondisyonlar gelişen birşey diyolar kondisyon nasıl yaparız onuda bilmiyorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir futbolcu olarak soyle yorumlayayim.Kondisyon tabi ki sart lakin tikanmanin sebebi kondisyon degil.Mac oncesi acma germelerini iyi yap acma germe yapmadan topa vurma.(Bir hocam acma germe yapmadan topa vurdum diye 3 idmana almamisti o derece onemli) Mac icinde de aktif dinlenmeyi unutma bilmiyorsan terim anlamlarini uzun uzun anlatmayayim google amcaya sor.İyi aksamlar. :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• kandisyonun çok zayıf

0|1
    0|0
  • doktora git bişey yoksa bol bol koş hopla zıpla şınav mekik barfiks taş gibi olursun

0|1
    0|0
  • Açma germe yap başlamadan önce ısın biraz : )

0|1
    0|0
  • BAK KARDEŞİM BEN KENDİME PROGRAM HZIRLADIM SABAH KALKIYORUM 6 DA 1 SAAT KOŞUYORUM SONRA YEMEĞİMİ YİYİP TAKILMACA falan VUCÜT ÇALIŞIYOM GENE KOŞUYOM DİNLENİYOM BESLENME PROGRAMI YAP KNDİNE BURAKE YE KTILIYORUM ISINMA VE EGZERSİZLERİNİ DÜZGÜN YAPAKİ VÜCÜDÜN AÇILSIN BN ŞMDİ 17 YŞNDAYIM KOCA STADYUMU KOŞUYORUM TURP GBİYİM TEMPO DÜŞÜK SONRA YVAŞ YVAŞ YÜKSEKT

0|0
    0|0
  • Maçtan 2 saat önce yemek ye tıka basa değil tabi.
    Maçtan önce veya maç esnasında aşırı sıvı tüketme yudum yudum iç azar azar yani.
    Çokta aşırı koşma koş ama gereksiz yere koş yani takım arkadaşların rakibe press yapmak için koşup depar atmıyorsa tek sen yapıyorsun burada hata yaparsın atma takım atmıyorsa senin deparın pek faydalı olmaz topu kapma olasılığın düşüktür ama kaparsan iyi olur ama kapamazsan rakip seni yorar hemde dalga geçilmiş olursun.
    Sürekli maç yaparsan alışırsın.
    Nefes alıp vermeleri iyi ayarla.
    Arada hafif tempoda yürü olduğun yerlerde takım arkadaşların oynarken sen o esnada dinlenirsin. Bide maçtan önce iyi ısın mesela hafif tempo koşu yap topa yavaş yavaş vur sektir filan alıştır. Bacaklarını esnet özellikle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...