Bu iyi bir şey mi yani futboldan konuşmak?

sevgilim buluştuhumuz da futbol dan konuşuyorz ama çok uzun sürmüyo bu iyi bişi mi yani futboldan konşmak

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Skıcı hem de çok. Bende eski sevgililerimden biriyle buluştuğumuzda PES oynardık. Hastasıydı :D

1|0
    0|0
    • :) sevgilm de bana dedi geleck seferp pes oynayalm dedi bende tamam dedim

• :) o zaman sonucu sylersin artık

• tamam soylerim merak etme insanlah bn kazanirim ama cok umitli değil coktan hic oynamiyorm

Erkekler Ne Diyor 11

• :)) baya iyiymiş ya bu soru şuna benzemedimi sizce ? ''Hocaefendi kızım 2 aydır bir erkekle çıkıyormuş meğersem.Bende bugün kızımın sevgilisinden gelen mesajları tesadüfen okuyarak bunu öğrendim.Bunu bildiğimin kızım tarafından bilinmesi caizmidir ? '' :))

1|0
    0|0
    • mutlu olmayalım mutlu olmaya çalışalım,emek verelim,mutluluk yolunda verilen uğraştır aslında insanın tattığı duygu...

• + 1 aynn oyle mutlu olmaya calisalim

• cansınız siz can (kayıtlara geçsin lütfen)

1|0
    0|0
    • :) yani iyi bisifotboldan konusmamiz bnde seviyorum boyle nu konulardan.konustuhuzda guzl.oluyor

• Futbol muhabbeti uzun sürmezki yenen taraf nasıl koyduk ama ehehehe der yenilen tarafta hakeme dua edin lan der bitti.eğer iki kişi aynı takımlıysa nasıl koyduk lan eheheh he lan her türlü eheheh der biter

0|0
    0|0
  • almanyadaysan kötü türkiyedeysen kötü :D

1|0
    0|0
    • fransadayim

• biliodum yurt dışında olduğunu da içimden almanya geçti :) neyse soruya asıl yanıtı vereyim bu kişiseldir erkek arkadaşın futboldan hoşlanıyorsa konusursunuz hoşuna gider yok benim gibi futbol sohbetinden hoşlanmayan bir erkek arkadaşın varsa bu hoşa gitmez :)

• yok o futbolu seviyor bende sadece fenerin maci oldumu bazen izliyom ama hep değil yani onn hosuna gidiyor utbol

• futbolla sınırlı degılse muhabbetınız cok hos...

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşım benimle beraberken dip boyası muhabbeti yapsa beni pek sarmaz açıkçası.Futbol muhabbetinden de kızlar hoşlanmazlar diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum.

0|0
    0|0
  • Batağa da gidin arada

0|0
    2|0
  • evet üst sevyeye tansfern için çok önemli

0|0
    0|0
  • sonra basketbol,voleybol,hentbola geçin.bizim ülkede rugby neden yaygın değil diye tartışın en son şikeyede el atın çözersiniz belki belli mi olur,böyle devam edin yani . İyi birşey bu.

0|0
    0|0
  • Sorun biz saçmalıyo muyuz olabilirdi bence. Cevap veriyorum bence saçmalıyosunuz :D

0|0
    0|0
  • onunla buluştuğunda futbol konuşuyorsan, muhtemelen film izlemek yerine futbol izliyorsunuzdur.

0|0
    0|0
    • yok.futbol.izlemiyoruz ben fenerliyim oysa gs li kim.sanpiyon olur kum da iyi oynuyor hangi ekip.da iyi oyle seyler den konusuyorz

• hımm.zaten bir sıfır geriden başlamışsınız :) ama birbirinizi kabullenmenizde ayrı bir güzellikk.. valla şimdilik futbol sezonu kapandı. şimdilik fazla bir derdin kalmadı gibi. fazla dert etme bence.

• hmm ama bu konulardan konistumuzda o bazen komiklik falan yapiyor yani hic bi sorun yok

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...