Tam ön koltuğa oturucaktım ki babam gitti. Sizin başınıza hiç böyle bişey geldi mi :D

geçen gün babam okula geldi beni almaya neyse arka kapıyı açtım çantamı bıraktım kapıyı kapadım tam ön koltuğa oturucaktım ki babam gitti ben orda kaldım öyle telefonm arabada bi beş dakka sonra babam geldi koptum orda gulmekten birazda rezil oldum ahaha :D hatırladıkça gülesim geliyo babam nasıl dalmış ki arabada olmadımı farketmeden gitmiş :DD

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• acelesi vardı belki

0|0
    0|0
    • evt vardı ama insan bi bakmazmı kızım arkadamı yokmu diye bişey sormuş ses gelmeynce ozmn anlamış orda olmadımı :D

• genelde arkada otryrsndr kapı sesni duynca basmştr gaza :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• baban ne içiyosa söylesin bende kullanayım ondan

0|0
    0|0
  • İlginç bir olay baban okula gelirken klasik sahnelerle karşılaşmış yada aşırı yorgun :)

Biraz hayal gücü kullanınca gülmemek elde değil

0|0
    0|0
  • bide annene yapsa nolurdu acaba

0|0
    0|0
  • gelmedi

0|0
    0|0
  • Baba cantayı aldım,kız nasıl olsa eve gelir demiş basmış gaza :D

0|0
    0|0
    • tabi. otobüsle gelmeme izin vermeyio bile :d

• boşuna dememişler,insanın kızı canın yarısı.. :D

• kızı ön koltuğa oturacak yaşa gelmiş ama o farkında değil. sen hala onun minik bebeğisin

0|0
    0|0
    • arka koltukta oturmam biliyo ama :)

• O adam seni sevmiyor ayrıl ondan :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şöyle bişe olmuştu araba tıkış tıkış olduğu için önü ikilemiştik biz kuzenle yakın mesafeydi..

sonra gittim cemaati bıraktık tekrar dönücez şöför mahalindeki de erkek olan kuzenim (biz niye dönüyoduk orası aklıma gelmedi şimdi başka bi yere bırakcaktı galiba) ben öne yayıldım bu slk da geldi bindi yanıma arkası boş balkonda karılar vardı güldüler boş boş araba öne tıkışmaya çalışmıştık slk yafuuu

0|0
    0|0
  • Ahahaha iyimiş ya :D

0|0
    0|0
  • hahahahahhahahahhahahhahahahah cok güldürdün ya

0|0
    0|0
  • qıyamam.

0|0
    0|0
  • :)))))) gece gce güldüm yaaa demekki küçücük birşeysin ki görmemiş :)

0|0
    0|0
  • baban ne içmiş o gün?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum alkol kullanmaz ama :9

Yükleniyor...