Günde kaç mekik çekilmeli arkadaşlar. Karın kası buçuk ay. Pazu da.?

2,5 ayda güzel bir karın kası ve omuz için ne yapmak gerekir. Pazu da.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli çalışıp düzenli beslenmen şart. Sabah koşusuyla vücudunu uyar, ısın. Esnemelerini iyi yap ve mekiğin çeşitli şekillerini dene. Tek karın gitme bütün vucüdu çalıştır. Ne kadar azimli, sabırlı çalışırsan meyvelerini toplarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk 1 ay, adelelerine ben geliyorum mesajı verdiğin dönemdir. Kısaca, kaslarının senin spor yaptığını anlayacağı adaptasyon dönemidir. Geri kalan 1.5 ayda da hiçbir gelişim kaydedemezsin. Her spor sabır ve emek işidir ancak, vücut geliştirme ve fitness sporları fazlasıyla azimle çalışmayı ister.

0|0
    0|0
  • Karin kasi bir kas cesididir. Ve mekikle olusmaz. Agirliklarla karin calisman gerekli.
    Squat deadlift, halatla karin egzersizleri yapicaksin...

0|0
    0|0
  • 2 bucuk ayda biraz zor vucudunu toplarsin sadece. Daha onceden mekik falan cekmiyosan yavas basla 15-20 diye baslarsan 2 gun sonra hic cekemezsin. Yavas yavas setleri arttirarak yapabildigin kadar yap.

0|0
    0|0
  • Aşırı Mekik Çekersen Zararı Olur Spor salonuna Gitmiyorsan evde bunu uyguluya bilirsin ben denemiştim kesin faydası olur Düzenli şekilde yapmalısın h t t p:// w w w.youtube.com/watch? v=JbLX_73Z_VQ

0|0
    0|0
  • karın kası için sabah kalkar kalmaz 10 15 dakika mekik çalış direk yağ yakarsın ve beslenmene biraz dikkat et 10 15 gün içinde sonuçları görmeye başlarsın

0|0
    0|0
  • Ne kadar beleşçisin a'mk 2,5 ayda bir halt yapamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...