3 hafta gobek kasi yapmak icin yeterlimidir?

arkadaslar 4 hafta iicnde karnimda az da olsa kaslarimin belirginlesmesini istiyorum, bunun icin mekik cekmeyi dusunuyorum, 3 hafta yeterli olurmu? ve kac adet uygun olur?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hergün 7-8-9 tane şeklinde üç set yap 3 haftada çizilmiş gibi yaparsın karnını..

1|0
    0|0
    • yani 9 tane ucer kere mi? yanlis mi anladim?

• az degilmi sanki?

• Yok canım 3 haftada anca..

Erkekler Ne Diyor 9

• Günde 3 sefer onar mekik ile başlayabilirsin ikinci gün onbeş sonra yirmi beşer beşer artırabilirsin yoksa kaslarına zarar verirsin

0|0
    0|0
  • Karın kası en zorudur hafif belli olması için kızlarda 6 ay erkeklerde daha fazla bile sürebiliyo ama tabi bu senin kilonada bağlı çok sıkı çalışsan bile en az 4 ay ister

0|0
    0|0
  • Herkes mekikle karin kasi cikacagini saniyor. Karin bir kastir. Ve agirlik.calistirmak gerekli. Mekigi agirlikla yapicaksin. Veya deadlift squat benzeri hareketlerle karin kasi rahat cikar.

0|0
    0|0
  • Hee karin kasi da yap dumball da calis...Kasli kasli gezersin cok cekici olursun kesin.Biraz kiz olun ya ne kasi utanmasan body calisirsin sen.

0|0
    0|0
  • Kisa surede olmaz ancak duzenli calisirsan farki hissedeceginden motive olup basarili sonuc alabilirsin

0|0
    0|0
  • çok çalışman lazım çoookkk :)

0|0
    0|0
  • 3 ay kafadan.

0|0
    0|0
  • yetmez

0|0
    0|0
  • hayır yetmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 haftayi unut bence... ben 4 aydir calisiyorum hala fazla bir degisiklik yok :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...