Kapat

Göz görmeyince gönülden uzak olur derler..arasam mı aramasam mı

Arkadaşlar sevgilimle küsüz..qalıba ayrıldık..10gündü konuşmuyoruz...aramadida..ben mi arasam..yoksa bekleyimmi..niçin ayrıldınız falan söylemeyin..sadece bunu bilmek istiyorum düşünceleriniz çok önemli benim için...bekleyimmi nasıl yapayım o beni arasın..üniversitemizde bitdı birbirimizi görmicez artık..beni görmeyince soğumazmı..böyle kaç gün geçecek..zaman geçiyor..aramıyor bile..ne yapmalıyım

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sebebe göre değişir.Ama erkek gurur yaparsa sen daha çok beklersin.Hatalıysan ara değilsen sallama.O arasın.Yok seviyom diyosan bi ararsın napıyon ne ediyon dersin.Çocuk sana bitti dememişse düşünüyodur seni.Durumu düşün duygularını düşün.Kendini ezdirmicek şekilde hareket et.

0|0
    0|0
    • Bana bitti demedi...ben buna facebookdan arkadaslik istegi gonderdim..baska adla tabii..bakiyim kabul edecekmi baska bir kizi..ben buna arkadaslik gonderirken bana bi kiz sen mustafaya arkadslik gonderme diye mesj atmazmi..bende sen kimsin diye mesj atinca ben sevgilisiyim soyledi..hayatim paramparca oldu...bu kizin sayfasindada mustafanin resmi vardi altindada sevgilim benim diye yaziyordu..mustafa soyledim yasemin kim?..cevap vermedi..bende soyledim yaziklar olsun bitdi dedim

• Belki seni kışkırtmak için oyun yapıyodur belkide gerçekten boynuzlamıştır bunu bilemem.Bunu ancak zaman gösterir.Sen şimdi hiçbişeyi kafana takma saatte geç oldu.Kullanıyosan bi tek sigara yak ve yat güzelce uyu :)

• Ben erkek digilim sigara kullanmiyorum..yardimin icin cook tesekkur ederim..oyun oynamsi banim de aklima geldi ama resmin kizin profilnde ne ariyordu..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• gururunu ayklar altına alma derim

0|0
    0|0
  • arama bence bekle o seni arasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bekle arar

0|0
    0|0
  • arayınca kendini bi bok zannediolar boşver arama. eğer aklındaysan umursmadığını bilsin o sa kahrolsun gebersin.. herşey karşılıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...