Sevdiğin için tabularını yıkar mısın ?

Sorum şu birini seviyorsun ve onun için asla yapmam ölsem de imkansız dediğin şeyleri yapar mısın ? Bu devirde değer mi ?

Güncellemeler:
Çoğumuz aynı dertten muzdaribiz sanırım tabuları yanlış kişiler için yıkıyoruz kendimizden çok fazla ödün veriyoruz karşıdaki anlamayınca daha fazla duygusuzlaşıyoruz peki bu gelecekte gelmesi MUHTEMEL kişiye HAKSIZLIK değil mi

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• Fedakarlık etmişim kaç kez bundan büyük 'imkansızlık' mı olur... Ve artık daha az duygulu isem tam olarak bu yüzdendir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• değer öyle bir değer ki . bu ülke için neler yapmadım ki .. sizlerle burada paylaşacak değilim yeri ve zamanı değil.

0|0
    0|0
  • evet haksızlık..bu sefer gelecekteki için bişey yapmıyoruz bi kere dilimiz yanmışya..peki sence çözüm ne

0|0
    0|0
  • Yapmam,yaparsam kişiliğimi kaybetmiş olurum.

0|0
    0|0
  • aman yapma ben yaptım bir ay kendime gelemedim..

0|0
    0|0
  • Samimiyetine göre değişebilir.

0|0
    0|0
  • hala değecek insanlar olduğunu bilmek güzel.

1|0
    0|0
  • Kişiliğimden hiçbirşey için ödün vermem. Ama tabular yıkılabilir.

0|0
    0|0
  • evet haksızlık

0|0
    0|0
  • Yapmam. Mutsuz olurum sonra.

0|0
    0|0
  • yıkıyoz ama sonunda tabulara yazık oluyo ayıp ediyoruz

0|0
    0|0
  • kesınlıkle hakedıyorsa yaparım yapmasını da ıstıyorum ;) tabular ykılmalı hakedenle...

0|0
    0|0
  • Beni sevdiğini bana hissettirebiliyorsa, onun için yapamayacağım hiç bir şey yok :)

0|0
    0|0
  • yapabileceğim herşeyi yaparım...imkansız birşey yoktur bu dünyada...

0|0
    0|0
  • sevdiğim için binayı bbile yıkarım, yıka-rım değil yık-arım - sonra yanlıs anlamayın- :)

0|0
    0|0
  • Tabularım yoktur zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• yaparım ama buna değecek biri Olursa eğer ama bu devirde biraz zor!

0|0
    0|0
  • vallaha değmez hepsinin ne sağı belli ne solu.. hepsi günahla yıkanıor. daha şimdiye kadar öpüşmedim öpüşmem.. lan ben yarın evlendiim adamın suratına nasıl bakacam şimdi başkasına öbür sefer başkasını öpersem.. o sebepten uzak kalacaksın seviorsa öyle sever

0|0
    0|0
    • Peki senin evlendiğin adam senin deyişinle bu kadar tertemiz gelecek mi asıl sorun olan bu ?

• onu biz asla bilemicez işte amaben kendi vicdanımın muhasebesini tıkırında tutayım o naparsa yapsın..

• beni olduğum gibi kabul edemez mi?

0|0
    0|0
  • tabıkı de değer. orda aslolan benım sevgım verdıgım deger sevgıme sevdıgıme. değmıyosa olsa kendıme saygısızlık ederım..

0|0
    0|0
  • asla yapmam.

0|0
    0|0
  • Bu deirde degmez evet

0|0
    0|0
  • kendimden ödun verdim yeteri kadar ama degdimi daha bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır yıkmam.

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdiysem kırarım

0|0
    0|0
  • Ohoo neleri yıktım. Ama gelen yok, öhm neyse.

0|0
    0|0
  • önceden yaptım yapardım ama bi daha yapmam,yapmicam.

0|0
    0|0
    • Haklısın da yanlış kişilere yaptık ve olmadı diye muhtemel doğru kişiyi cezalandırmıyor muyuz

• sen de haklısın ama böyle denedik olmadı artık tam tersini denemek istiyorum...

• değmez.yıkmam

0|0
    1|0
  • değmez ama ölsemde yapmam ddiğin şeyleri %99 yaparsın

0|0
    0|0
  • ohoo neler yaptim ama hayir bu devirde degmiyormus anladim ama gec oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...