Protein tozu kullanmayı düşünüyorum yorumlarınız nedir?

nasıl kullanmalıyım kullanan var mı arkadaşlar? Zararı ya da yararını belirtebilir misiniz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Haberlerde çıkan yok protein tozundan öldü yok bilmem ne faso fiso haberler onlar.Bilimsel hiç bir şekilde kanıtlanmış birşey yok.Kanıtlansa yasak olur protein tozları zaten.Fakat dediğim gibi fazlası zarar onun için doğru şekilde kullanman gerek.Yoksa istenmeyen şeyler olur vücudunda.İdmandan 45 dk önce 1 ölcek shaker 350 ml su veya az yağlı sütle yaparak iç.İdmandan hemen sonra 1 ölcek aynı şekilde yaparak iç.Fakat spora yeni başladıysan sadece idmandan sonra 1 ölcek al ilerleyen haftalarda 2 ölcek alırsın bu şekilde.

0|0
    0|0
    • anladım hocam sağolasın yeniyim daha inan daha nasıl yapılacağını bile bilmiyorum :D

• tşkler dostum

• Birşey değil.

Kızlar Ne Diyor 1

• gençlerde kalp krızını tetikliyomuş.doktorlar soyluyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeşim benim 1 yıllık amatör body geçmişim var 7 ayda toparladım vücudu ve son 3 aydır da protein tozu kullanıyorum. ben sadece antrenman sonrası 1 ölçek suyla karıştırıp içiyorum off günlerimde ise yeterli protein alamadıysam veya okul vb sebeplerden dolayı et yumurta yiyemediysem alıyorum. emin ol sadece antrenman sonrası 1 ölçek yetecektir fazlasına gerek yok. yan etkileri bende sivilce yapmıstı ilk 1 2 ay özellikle sırtımda sonra geçti şu an çıkmıyor. su ana kadar protein tozundan ölen 1 kişi yok dünyada. tabiki bol bol su içiceksin birde günde en az 2-2.5litre

0|0
    0|0
  • whey 100%100 saf protein kullan tavsiye ederim pahalıdır ama 3.5 ay içinde değişimi göre bilirsn ama diğer tavsiyemde tek kullanma biraz boş gibi maxsimuum performans almak istiyorsan yanına amino asit bca creatin al 6 ay sora kimse seni tanıya mıycak vicut oturdunda a şişti olmş dedinde yağ oranın düşür ve artık havandan geçilmez yazın popisi sensin :D

0|0
    0|0
  • Neye gore alacaksin. Kac aylik gecmisin var. ? Normal beslenme ile biraz ilerle. Sonra kullan. Illa alacaksanda carnivor beef protein al. Normal beslenmeni iyi tutarsan sonuc alirson...

0|0
    0|0
  • protein tozu gıda takviyesidir. Yani tek başına hiç bir gelişim sağlayamazsın. Ama eğer bu sporu hakkıyla yapan ya da yapacak biriysen kesinlikle kullanman gereken bir takviyedir. ilk defa kullanacağın için şimdilik antreman sonrası bir porsiyon senin için yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • hacım bırakınca sarkıyor diyorlar bnde başlamak istemedim ondan doğal yapmaya calısıyorum :)

0|0
    0|0
  • Zararı yok. Çok aşırı bir yararı da yok çalışmayla beraber etkisini görürsün sadece o kadar.

0|0
    0|0
  • Doğallıktan vazgeçme derim şişme vücudu kimse sevmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...