Sporcu arkadaşlar bir bakar mısınız?

Arkadaşlar bir kişiyle tanıştım. Bana, 3 yıl hapkido, 4 yıl kik boks+ 2 yıl boks, 2 yıl güreş yaptığını söyledi sizce kavga anlamında ne durumdadır. Sporcu bir profili vardı. Yalan söylediğini düşünmüyorum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sana anlatıyım kardeşim. Hapkido için 3 yıl süre çok az bir süre. Kick boxing 4 yıl normal bir süre ve kick boxing kavga durumunda çok zayıf, bu tür sporlar olimpiyatlar içindir sokak kavgaları için değil. 2 yıl güreş, 2 yıl boks çok az bir süre. Fazla birşey becereceğini sanmıyorum. Yazdıın bu sporların hiç biri kavga anında pek başarılı olmuyor. Kavga esnasında başarılı olan sporlar felsefi sporlardır. Misal, Kung Fu, Karate (bazı türler hariç), Taekwondo (yalnızca global versiyon), Aikido (kendini savunma) ve diğer felsefi sporlar. Kendim şimdi Global Taekwondo hocasıyım, söylediklerime inana bilirsin kesinlikle :) Başka sorun olursa facebookta sora bilirsin. Adresim facebook.com/abdunnurrustem :)

0|2
    0|0
    • Peki ya yazmış olduğun spor dallarına en az kaç yılını ayırması gerekiyor bir kişinin :)

• en az 8 yıl meşğül olmak lazım. Zaten 8 yıl uğraşan sporcunun hiç kimseye durduk yere zararı dokunmaz. Kendini bilen sporcu ahlakı olan sporcudur, hiç kimseyede zararı dokunmaz. Sadece kendi spor derecesine kalkmış sporcularla dövüşür ve sporcu olmayanlara hiç bişey yapmaz.

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden sordun? :D sadece boks bilse bile bir yumrukla adamın nefesi keser

0|0
    0|0
  • adam 11 yılını spora adamış (matematiğimden siz de etkilendiniz değil mi )

0|0
    0|0
  • gözün korkmuş gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 11 yıl dövüşeğitimi almış adam :D

0|0
    0|0
  • komaya sokar valla, kan akışını durdururrrr...

0|0
    0|0
  • hepsine merakı olan az çok uğraşmaya cabalamış bir yalancı.yalan söylüyor tabi :)

0|0
    0|0
  • yanlış anlamada şimdi o kişi öyle karşısındakine yıkar beni gözüyle bakmaz o kadar iyiyse zaten kafadan 3 4 kişinin arasına girerim diye düşünüyordur onu 1 kişi kesmez eğer denersen seni gömer oraya ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...