Erkan Zengin Olcan Adın ve Gökhan Töre den dahamı İyi Oyuncu?

Galatasaray yerlilerde önceliği Erkan Zengin ve Tarık Çamdala vermiş ve bu transferlerde büyük aşama kaydetmiş sizce Erkan diğer kanat oyuncularından dahamı iyi?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Daha iyi olsa öncelik töre olmazdi.Önce töreye yöneldiler ama ücret yüksek gelince ekrana yöneldiler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Olcan daha iyi ama olcanı vermiyorlar o yüzden alabilecekleri transferlere yönelmişler..Erkan da fena değil

0|0
    0|0
  • erkan bilek ve çalımda ikisindende iyidir ama gökhan töre top kontrolü olcanda şutlarda en iyisidir kanımca yakın oyunculardır

0|0
    0|0
  • Gökhan > Olcan > Erkan..

0|0
    0|0
  • Bunlar basketbolcu mu, Yüzmeci mi, Masa tenisçi mi, Yoksa Serbest atlayışçı mı?

0|0
    0|0
  • ben de galatasaraylıyım bu futbolcular içinde en iyisi gökhan töre bence. en çok onu beğenmiştim canlı izlerken

0|0
    0|0
  • Olcan çok daha 2 sindende erkan en son kupa finalinde sokak futbolcusu gibiydi olcanı kım alırsa alsın büyük transfer olur bir fenerbahçeli olarak bize gelmesini isterim

0|0
    0|0
  • bence erken fos 1 mac oynar 4 mac yatar besiktasda kednini bir türlü gösteremedi

0|0
    0|0
  • Bu sene bambaşkayız şampiyonlar liginde yıkıcacagız ortalıgı ama bu mancini beni düşündürüyor beee gizli :(

0|0
    0|0
  • aralarında en iyisi gökhan bnce erkan bişeye yaramaz ama tarık iş yapaar..

0|0
    0|0
  • haha şu Erkan Zengin Olcan yazmışsın bende ilk başta cümle zannettm :D

0|0
    0|0
  • Gökhan Töre daha iyi bence. Ama Erkan Zengin'i çok beğeniyorum... Gelmesini isterim takıma ;)

0|0
    0|0
  • Aralarında en iyi olcan adın bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tarık sıkıntılı. Olcan gelmesin. Ayrıca erkan zengin çok bencil bir futbolcu galatasarayda çok eleştirilir. Töreyi istiyordum ben... 😔😔😔

0|0
    0|0
Yükleniyor...