Dövüş konusunda sıfırım ne tür bir kursa gitmeliyim?

Herkese iyi günler arkadaşlar
Çok fazla kavgacı biri değilimdir hatta hiç değilimdir ama kavga konusunda 0ım gibi hiç kavga etmem yani ama en azından bir kursa falan gitmek istiyorum mesela sevgilinle gezeceksin laf atacaklar sataşsam bile kesin dayak yerim yani, sizce başlangıç için hangi kursa gitmeliyim yaada ne yapmalıyım?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• merak etme paşam takılan olsada sevgilin izin vermiyo.yani bu vucudla boynunu asıp yola devam ediyorsun çünkü tırnaklarını koluna batırıp hadi gidelim diyo. :).bizde erkeğiz diye geziniyoz işte :).

0|0
    0|0
    • Eyvallah hocam çok iyi cevap vermişsiniz ama ya izin verirse onuda düşünmek gerek :)

• kick box yaptım 2 yıl sonra bide caydırıcılık için vucud geliştirme yapıyorum.en iyisi bu.sende dene

Kızlar Ne Diyor 2

• başlangıç olarak karateye git.

0|0
    0|0
  • Azmin ve isteğin bile bir başarı, şahsen dayak yiyen sevgiliden km 4353534 hızla soğurum. Kick boks iyidir kardeşim şeklin olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende nasıl sakin olcam diye düşünüyorum :) Kursa gerek yok dinle semt çocuğundan tavsiyeler ;

1- Önce bir temiz dayak yemen lazım, dayak yemeden atmayı öğrenemezsin
    2-Öyle sünepe gibi giyinirsen, salak gibi bakarsan herkes çöker başına, başını eğmiyceksin ne kadar başını eğersen o kadar tepene çıkarlar.
    3- Devamlı sokakta ol, kalabalık bir tayfan olsun.
    4- Kendine güvenin geldikten sonra kendi gücünü farkettikten sonra kralına yol verirsin, kimseye güvenme kendine güven body yap şimdi burdaki salaklar kicxbox falan diycek yürek olmadıktan sonra kickboxa gitsen ne olur önce özgüven ;)

0|1
    0|0
    • Nasıl olacak o iş gelin beni dövün mü dicem :))

Dışarıda mahalleden arkadaşlar var tamam ama hepsi sigara içiyo arkadaş çıkarsam başlatırlar bunu biliyom başlamakta istemiyom :(

• İllaki birisi canını sıkacak işte o zaman " R " yapma onun senden üstün olmadığını düşün, canı kavga istiyosa et kaçma yani dayak yesen bile kaçma savaş

• Boksa git. Hepi topu 3 yumruk uzerine yogunlasacaksin. Eger devam edersen 1 yilda iyi olursun. Kick boxta yeterince hizli olmazsan ayaklarini yerden kaldirdiginda iyi bir boksör seni alir asagiya.

0|0
    0|0
  • ulen gece gece milleti ayağa kaldırdım gülücem diye :D hadi allah cezanı vermesin kick box yap sen kesinlikle :D

0|0
    0|0
  • wing chuna git :) savunma için ama çok güzel tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...