Kaslı erkek hoşunuza gider mi bayanlar? Malum yaz geldi çattı deniz kum güneş ve manitalar :d?

şu an gerçekten iyi yerlere geldim 5 ay oldu zaten fit vicudum vardı 72 kg yim sanırm yağ oranı %25 falan can sıkıntısı soruyorum :D

Güncellemeler:
Teşekür Ederim bu güzel yorumun için Mutlu ettin beni :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Fena olmaz

0|1
    0|0
    • eşekür Ederim bu güzel yorumun için Mutlu ettin beni :)

• Rica Ederim Gerçekleri Lütfettim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben sevmem pek.boyle hafif bir gobegi olmali, :) cok şeker

0|1
    0|0
    • göbekli milyontane erkek var sen baklavalısını bulmuşsunda taş gibi göbekliyimi seçiçeksin tabi herkezin düşüncesi farklı ama garip geldi bana :D

• şu an sabah olucak hayattan soğuttun yemin ederim tüm bağlarım koptu :D şaka bir yani gerçekten konuşmak isterim senle öyle sohbet muhabbet falan filn :D banada belki börek yaparsın :D

• Aynen oyle arsizbelayim :) ahhah konusalim peki

• vucudu fit olsun birde agir ve yuzu seker olsun bir zahmet. :))

0|0
    0|1
    • 19 yaşındaym açık konuşim :D 16 yaşımda Gibi duruyorum biçok kişide 19 yaşımda olduma inanmaz nie dersen başıma çok geldi Fit Dersen oldukça Fitt yani Plajda Kesin bakılır vücuduma garanti ediorm de Ağır pek anlamadım konyla alakasıne 1 Ay Sora Eğer Fotoraf Ekleniyosa Paylaşmayı Düşünüorm şimdi sırası diil 1 ay baklava çalışmasına Ara vermiştim Tam toplasın vücut öyle düşnüorm işte :D

• dogru yolasin kendine guvenmelisin

• güveniyorum da Sırası Diil şimdi Ayp Olur Sayfadakilere :D :D

• Valla kassız erkek kestirsin dama atsın

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlar kaslı vücutlu ve fit erkekleri seviyor nedense :)

0|0
    0|0
    • bencede Sevmeleri gerek gerçekten zor hergün okdr çok ağırlık kaldırmak sürekli eklemlerin ağırması faydası çok tabi dik duruyosun yürüyüşün falan deişiyo benm Tavsiyemde snde hiç vakit kaybetme geç olmadan spora başlada ilerde çok faydasını Görüceksin emin ol:)

• bunu şekil yapacak değiliz ama bizim vucut şeklimiz spor salonlarında olmadı küçüklükten beri çalışarak oldu yani bizim kaslarımız şekilden ibaret değil çalışmaktan gır yük altında kalmaktan oldu hacı

• Haklısın Kardeşim Düşüncene Saygı Duyuyorum

• Genelde gider :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...