Müthiş iki dizi öneriyorum; ALF ve OZ. İzleyenleriniz var mı?

İzlediğim en iyi iki dizi bunlar, hatta OZ dizisinin üzerinde bir dizi yapılabilir mi bilmiyorum. Amerikan hapishanesinde geçen bir dizidir OZ. Dizinin ilginç yanlarından birisi en büyük kahramanlar bile ölüyor. Çeşitli gruplar var; müslümanlar, eşcinseller, hristiyanlar, naziler, italyanlar vs.

Alf ise müthiş komik, eğlenceli bir dizidir. ama izleyecekseniz mutlaka türkçe dublajının müşfik kenter olmasına dikkat edin diğer dublajlar iyi değildir. dizilerden bahsetmişken şunu da yorumlamak isteyenler yorumlasın; Bugünün dizileri sizce de sıradan değil mi? önerebileceğiniz iyi dizeler hangileri?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tabirinle bugünün dizilerinde güzel olanlar var muhteşem değil ama güzel.

True Blood

Heroes

How i Met Your Mother

The Big Bang Theory

Two and a Half Men

Secret Circle

Person of Interest

Nikita

Supernatural

House M.D

Game of Thrones

Mad Man

vampire diaries

Fringe

daha sayabilirim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• OZ on numara bir dizidir olayı öyküsü ve efsane diziler arasındadır.

ama diğerini izlemedim komedi sevmediğim içindir

0|1
    0|0
  • ALF in üstüne dizi var mı ya

0|0
    0|0
  • Oz ve alf dizilerini izledim ikiside güzel ama oz baskadır.Keşke devam etseydı daha.

0|0
    0|0
  • alf candır <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çocukluğumun dizisi ALF :) Adamım yaaa. Evin kedisini yemek için ne mücadeleler veriyordu. Tekrar mı başladı ALF?

0|0
    0|0
  • oz u izlemeyen dizi seviyorum demesin mümkünse.

0|0
    0|0
  • Boardwalk Empire o da güzel...

0|0
    0|0
  • amerikan dizilerin hepsi güzel. ama bizimkiler işin duygusallığında ve şımarıklığında olduğundan çok pasifler

0|0
    0|0
  • spartacus den haberiniz yok galiba

big bang theory falan

lost falan

0|0
    0|0
    • spartacus dizisindense ilk çekilen filmini öneririm. Oz u bir izle lost filan sana komik gelecek.

• Yabancı olarak dediğiniz gibi OZ. çok iyidir, ayrıca Prison Break'ı öneririm.

0|0
    0|0
  • ..müthiş bir söyleşi var mı tavsiye edebileceğin ?... veya belgesel...

0|0
    0|0
  • ya varya o OZ u izledim kaç sezon artık yeter dedim. güzel agır bir konusu var ancak her bölüm birine tecavüz ediyorlar arkadaş. hapse yeni biri mi geldi, off hemen o gece birinin koynunda, birine blowjob yapmayanı dövüyorlar, sırf tecavüz ve cinsel istismara dayalı bütün hiyeraşi. Hemde ole bole değil tecavüzler, baya adamı bagırta bagırta ırzına geçiyorlar. pes dedim artık. kim kime, dum duma, o onun ogluna, o onun babasına bla bla bla. Alf i izlemedim dostum bilemiycem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...