Kızlar sizce vücudum abartılı mı değil mi ?

Kızlar sizce vücudum abartılı mı değil mi ? http://i.hizliresim.com/lYX1bE.jpg bir bakar mısınız?

Güncellemeler:
Çıplak halinide atayım mı? ( atletsiz )
http://i.hizliresim.com/BXn8rL.jpg aslında birtane tamamen çıplak vardı ama 2 sene öncesinin fotografını şimdilik bunu attım

0|0
135

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Abartılı evet.

0|0
    0|0
  • hahah bence bunu sadece sormak için sormuş cevap beklemiyosundur herhalde bizden övgü bekliyosundur :D iyisin iyi ama atletsiz at bence yani görelim hani güzel olur

0|0
    0|0
    • attım

• hahaha bence gayet hoşsun yeter ama bu kadar üçgen olucam diye ünlem işareti gibi olma su anki haline BAYILDIM

• Dimi böyle iyi , sağol bu arada

• Dozunu kacirmissin ablam, yine de fena degil.

0|0
    0|0
  • dahada şişir gtisin gideceği kadar, yol güzel yol.)

0|0
    0|0
  • Abartılı.

0|0
    0|0
  • Offf yani :))

0|0
    0|0
  • Ne abartısı harika

0|0
    0|0
  • biiraz abartmışın

0|0
    0|0
  • Ohaaa ya

0|0
    0|0
  • Abartılı :D

0|0
    0|0
  • oy dedım sadece

0|0
    0|0
  • bence hafifcik fazla olmus ama sakin daha fazla ileriye gitme bu sefer begenen kiz zor bulursun kardesim :)

0|0
    0|0
    • Kızlar fazla umrumda değil aslında fotografıda yayınlamayacaktım ama herkes bir beden gösterme sevdasında ben de koydum işte

• ha pardon yanlis anladim ozaman özür dilerim ama bence fazlasi cirkin olur gibime geliyo böyle ideal

• ya aslında daha fazla irileşmiyor ben protein falan kullanmıyorum sadece bu kalıp üzerinde gelişiyor daha fazla şişemem çok zor 12 yıldır sporcuyum o yüzden

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeşim beli incelt hafif. Bench press hafifletebilirsin omuz ve ön kollar iyi gayet. Beli inceltirsen çok daha güzel durur vücut eminim. Ama şu halinle de yakıyorsun ;)

0|0
    0|0
    • Beli inceltemem judocuyum çok kullanıyorum bench hafifletemem ki ya 130 falan basıyorum güçlenmem gerek

• Toz, amino asit falan var mı? Steroidden bahsetmiyorum bak :))

• Tamamen natural birkere bile toz almadım hiçbişey yok steroit falanda yok kaç senelik çalışma sonucunda bu hale geldim

• Sen misin bilemiyorum ama vücut için konuşmam gerekirse bana göre tam.Yani o vucüda göre tam.Ama estetik kaçıyor az kalmış.

0|0
    0|0
  • Bence kendi vücuduna gore ideal

0|0
    0|0
  • protein dozu da naturaldir kardeş öğrenemediniz gitti şunu. steroid ayrı toz apayrı bişey

0|0
    0|0
    • Ya naturalde onu kastetmek istemedim arkadaş anlamıştır bu arada spor bilgime güveniyorum böyle konuşma benimle 12 yıldır sporla uğraşıyorum sen ne zamandır bunun içindesin sporun?

• 3 sene ile 12 sene bir mi? ben sporcu değilim ki ayrıca öğrenciyim hobi olarak yapıyorum. seninse işin bu. benim kollar 40 da nasıl diye soracaktım. seninki kaç merak ettim

• iyi ama vücutla orantılı olması lazım benimkide 44 cm cidden kaç bench basıyorsun?

• Bence tam ideal

0|0
    0|0
Yükleniyor...