Kol cm artmıyor ( Bodyciler bakabilir mi )?

Kollarım 36 cm bir türlü arttıramıyorum toz haplara yeni başladım haftada 3 kez kol çalışıyorum ağır tempolu hemde ne önerirsiniz?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• toz falan böyle şeyler kullanma ya canından kıymetli mi? bodyciler demişssin atladım ama kusura bakma söylemeden duramadım. bu tarz şeylerden hayatını kaybedenler dahi oluyor. bence bir düşün

0|0
    0|0
    • aşırı kaçmıyorum :)

• boşver bence olduğun gibi kal ya da doğal yollarla devam et. senin kararın bir şey diyemem ama

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Allahım yarabbim 36? Daha ne yükseltiyosun :D Tüm vücuda yüklen tek kolla sınama vücüdunu omuzlar taşımaz. Sürekli omuz ağrısı çekersin. Vücut ne kadar iyi dengelenirse kol o kadar çabuk gelişir. Bu arada düzenli beslenmek, düzenli dinlenmekte gerek. Tempolu yapıp setleri sıkta yapabilirsin tavsiyem bu. Veya ağır çalışıp gün aşırı yapabilirsin. umarım işe yarar

0|0
    0|0
    • 36 iyi ama daha da arttırmak istiyorum ya :( haftada 3 gün yetmiyor mu acaba tempolu yapıyorum 1 saat sürüyor 1 kol antremanm

• evde dambıllarım var tozum var amino haplarım var

• bana özelden yazarmısın burdan biraz geç oluyor ordan devam edelim

• Evde calisiyorsun. Agirliklari artir. Beslenmeyide dogru grafikte artir. Tozlardan nedet ummayin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...