Belimi sakatladım sanırım?

Arkadaşlar bacak sıkılaştırma egzersizi yaparken biraz aşırıya kaçtım sanırım ve belimde ağrı var. Geçmesi için napabilirim bilen var mı?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir kaç gün idmana ara vermelisin. Ayrıca hafif hafif açma germe hareketleri yap belin için.

0|0
    0|0
    • Vericem zaten mecburen. Hiçbişey yqapmıyım diyorum ya bide dha kötü olur

• Hafif olarak acıdığında bırakabilirsin. o yüzden hafif demeye çalıştım.. zorlama yok :) geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 11

• Doktora git ciddi birşey yoktur büyük ihtimalle en fazla kas zedelenmesıdır oda 3-5 güne geçer eve gel doktora gittikten sonra bir güzel duşa girsin hafif ılık suyla bir güzel kesele o ağrılı bölgeni yumuşat orayı sonra akşam 10 11 gibi tekrar gir orayı sabunlu suyla ılık bir şekilde kesele çok iyi gelicektir

1|0
    0|0
    • Sanırım biraz fazla yaptım ondan sanırım :S
      Hafta sonu bugun maalesef gidemem. duş olabilir ama

• Tmam teşekkür ederim saol denicem

• Rica ederim

• Doktora gitmelisin, gidene kadar da başka bir hareket yapma uzan dinlen bence.

1|0
    0|0
  • Kitlenme yoksa incilmedir lakin bel cok hassadir bir doktora gorune bilirsin ufacik bir sikinti hissedersen dikkat et ilerde cok buyuk sikintilar acabilir biraz dinlenmeni oneririm saglicakla kal.

1|0
    0|0
  • krem var bende bitane ondan al adı neydi dur bakam

1|0
    0|0
  • napıcandan zıyade ne yapmayacagın onemlı bu durumda. agır kaldırma cok egılıp kalkma bıraz dınlen. ılgılı kremlerle masaj yaptır ve mastrbsyn yapma seks asla. yattıgın yerden anı kalkma. sabah uyandıgında unutup anıden kalkma. yaranı deşmeee

1|0
    0|0
  • ters mekik yap

0|1
    1|0
  • geçmiş olsun öncelikle :) Doktora git :)

1|0
    0|0
  • ama yavaş demiştim

0|0
    1|0
  • Belin ağrısı birkaç güne geçer olur ara sıra bir daha spora bütün vücudunu iyi ısıtarak başla, ağrı şiddetliyse ve uzun sürerse doktora git

0|0
    0|0
    • Isınmıştım aslında ama niye böyle oldu anlamadım :s umarım geçer dediğin gibi saol

• Yeni basladiysan iki uç egzersiz sonra geçer ;-))

0|0
    0|0
  • sıcak havlu uygula

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...