Kapat

Kaşınırken, kendinizin mi başkasının mı kaşıması hoşunuza gider?

Gülmeyin :)

... Sorum ciddi:) Bazen insanın zevkli kaşınma anları olur.Yokmu sizinde sanki :) O an insan yanında sevdiği kişinin olmasını istemezmi :) Sex kadar olmasada keyif çok farklı değilmidir. O an kendinizi kaşımak mı sevdiğinizin sizi kaşıması mı daha keyif verir ?

... Şimdi gülebilirsiniz :) Soruyu sorarken birden kaşınma başladı :)

Güncellemeler:
Birde kaşınan bölge elinin uzanamadığı sırtında bir yerse :)
Yesilelma ile kasıntı sohbeti yaparken yeni bir soru belirdi :) kaşınırken söylenebilecek şarkılar nelerdir :)

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• sürekli kendini bana kaşıttıran bir sevgilim vardı zamanında. sonra beraber tatile gittiğimde kız kardeşinin de kendini ona kaşıttığını görünce, onlardaki durumun genetik bir hadise olduğunu anlamıştım:D

ben kendi kendine kaşınmayı tercih edenlerdenim, aklıma bile gelmedi hatta başkasına kaşıtmak. boz ayılar gibi duvarlara sürtünerek kaşındığım bile olmuştur ama bu konuda solo takılmayı tercih ediyorum sanırım:)

0|0
    0|0
    • ... "boz ayılar gibi duvarlara sürtünerek kaşındığım bile olmuştur " :)))

• yaarkadaşım sen nasıl bişeysin? :) genel olarak yorumların çok vurucu ve biraz da komik oluyo :) yeteneğin müthiş :)

• :) teşekkür ederim:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• allahh napmasın seni emii yıkıldm gece gece gülmekten gerçi gülme demişin ama :DDD ya sevgilimin kaşımasını istemesdm çünkü o kaşıdıkça daha da kaşınırdım sanırım:DD yani abestlik olacak ya gülmeyim derken gülme krizine girmek gibi bişi.sabaha kadar kasıntının geçmemesi de hoş değil iki taraf için:D

0|0
    0|0
    • ... Tamam tamam gülmek serbest :)

• ... Kaşınırken şarkı söylemek kaşıntıya iyi geliyormuş :) Başla hadi :)

• haha süpersin sesimin kısık olduğu zamanı da ii denk getirdin:DD

• ben kaşınmaktan nefret ederim :( ıy içim huylandı

0|0
    0|0
  • bu ne ya kasinmaya basladim bende :D

tabi baska birisinin kasimasi hosuma gider kasimaktan haric tirnaklamasi gerekki kasinti gitsin :D

0|0
    0|0
  • soruyu okudum kaşındım. :) benim kötü bir huyum vardır nerem kaşınırsa elim yanımdakinin orasını kaşır ister istemez genelde kolum kaşındığında oluyor bu fark etmeden yanımdakinin kolunu kaşımaya başlıyorum.

0|0
    0|0
  • kaşıntı varsa kaşıyalım abi (ankaralı hatice) :D aman soruyu okudum tatlı tatlı kaşınmaya başladım :D kendi kendimi kaşırım ben sevgilim kaşırsa kötü kaşır :D

0|0
    0|0
    • ... İnsanın kendisini kaşırken yetersiz kaldığı anlar oluyor :) Bknz. Güncelleme :)

• telefondan girdiğim için üç yorumdan fazla yorum göremiyorum.

• Göremediğin yoruma mı cevap yazıyorsun :)

• haha güldüm başlığı görür görmez .. :D Başkası ben kaşısa ben iyice kaşınırım be :) Şimdi bana da bi kaşınma geldi :)

0|0
    0|0
  • töbe tanrımm güncelleme yapmada bari kurtulalım toplu olarak uyuz ettin bizi ya gece gece:DDD

0|0
    0|0
    • :)))))))))))))))) kızlar soruyor üyeleri toplu olarak kaşınıyor:))))

• ... Olaya tırmık girerse işin seyri değişebilir :)

• Kedim.

Bu konuda iyidir.

0|0
    0|0
  • sevdiğinin kaşıması

0|0
    0|0
  • annemın benı kasıması cok hosumöa gıdıo :)

0|0
    0|0
  • Nerden çıktı bu soru ya.Okurken hatır hatır kaşınmaya başladım:))

0|0
    0|0
  • gece gece iyi geldi bu soru koptum gülmekten:))))başkasının kaşıması daha güzel oluyor uykumu getiriyor.ama kaşıyanın durumu vahim burda:)))

0|0
    0|0
    • ... Kaşınan bir türlü kaşınmaktan doymuyorki :)

• ... Amin,mekanları cennet olsun.

• aminnn

Erkekler Ne Diyor 7

• Başkasının kaşıması hoşuma gitmez, kaşıntımı da geçirmez.Kendim kaşımayı daha çok seviyorum.

Bu arada bir kere uyuz olmuştum, düşmana uzak olsun..

0|0
    0|0
  • Tabiki sevdiğim kişinin kaşıması. Ben bayılırım hatta hiç kaşınmazken bile kaşıtırım sırtımı omuzlarımı. Benim için seksten sonra ikinci gelir sevgiliyle yapılabilecek zevkli aktiviteler arasında.

0|0
    0|0
  • tabıkı kendımın sertlıgını ve neresı oldugunu karşıdakı tespıt edemez

0|0
    0|0
  • Valla başkasının kaşıması hoşuma gider tabi ki.Elimin uzanmadığı yerler olunca bi de kolumu kasıp incitme derdiyle uğrşaşam.Yumuşak yumuşak kaşısın biri...hatta ben uyyayyım falan...Abardım galiba... : )

0|0
    0|0
  • Sırt kaşıntısı için bir partner gerekli kesinlikle... Hele bir de güneş yanığı sonrası sırt soyuluyorsa... Geri kalanı için el yordamı yeter :)

0|0
    0|0
  • Bayıra karşı yatır beni tırmala beni kaşı beni link

0|0
    0|0
  • bi baskasının kaşımadı tabi daha güzel olur ama kaşınan yeri bulamaması çok beter :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...