İnsanlar neden spor olarak fıtness ı tercih ediyorlar ben bir spor olarak bile görmüyorum herhangi bir spor dalı yapsalara orada zaten kondisyon için?

İnsanlar neden spor olarak fıtness ı tercih ediyorlar ben bir spor olarak bile görmüyorum herhangi bir spor dalı yapsalara orada zaten kondisyon için fıtnessta yapacak oldukları hareketi yapacaklar bir spor dalıyla uğraşsalarda bari ülkemizde spor gelişse fıtness yaparak biryere gelmeyiz başka dallarda kendimizi geliştirerek yurtdışında olimpiyatta yarışarak gösterelim.Fıtnessa olan ilgiyi başka sporlarada gösterelim oradada vücut gelişecek ben böyle düşünüyorum.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben taekwondo yapıyorum ne fitness'ı :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhaba
    Bunun cevabı ülkemizdeki insanların güç ile kuvvet arasındaki farkı ve spor, antrenman ya da egzersiz'in farklı şeyler olduğunu bilmekle alakalı maalesef.

Fitnessda yapacak oldukları harketler zaten fitness hareketleri oluyor. Yani sizler "antrenman"larınızda bir anlamda fitness yapıyor sayılırsınız.
    Fitnessda amaç bedenin yaşama ve hareket kabiliyetini belli bir seviyeye çıkararak, bunu korumak ve ömürboyu "zinde" kalmaktır. Yani ""egzersiz"" yapmaktır.
    Belli bir branşa yönelik çalışmalar ise egzersiz değil, """antrenman""" sınıfına girer.
    Yaptığınız antrenmanlarla geliştirdiğiniz performansınızı kullandığınız ""oyunlar"" ise ""spor""dur.

0|0
    0|0
    • İşte insanlara anlatamadık gerçi fıtnessı bile yapan yokta kendileri bilir ya bizim için spor yapmıyorlar ya

• ben yüzme fitness cardio gece koşuları yapıyorum diğer sporlarla pek ilgilenmedim küçükken futbolda çok iyidim ayaklarım sürekli darbe alınca aldılar beni takımdan :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...