Bodyciler sorum size yardım edin?

kol kasları kaç ayda çıkar göğüs kasları kaç ayda çıkar baklava omuz en çabuk çıkanlar hangi kaslar bir yardımcı olun iyi besleniyorum daha iki hafta oldu ek olarak protein tozu veya aminoasit alıyım mı

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kol kaslari cabuk gelisiyor daha dogrusu kısa kaslarin gelisimi uzun kaslara göre hızlı oluyor minimum 3-5 ay

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kol kaslarının çıkması antremanlarına göre değişir protein ağırlıklı beslenirsen dağa çabuk çıkar ama sakın protein tozu felan alma

1|0
    0|0
  • Bu ne lan her birinin ayı mı var buna karar veremezki kimse sen bilirsin kendi vücudunu sen tanıyorsun burada fazla bilgi edinemezsinki kaç kilosun bikere boyun falan nasıl antrenman yapıyosun nerden bilek birde aminoasit protein alma

0|0
    0|0
  • Güvenilir bir yerden aldığın sürece hiçbi sakıncası yok protein tozunun, ama salonda biri gelip işte şurdan ucuza protein tozu getiriyorum ister misin dediğinde olur diye atlarsan o zaman boku yedin, düzenli çalışırsan ve beslenirsen, beslenme daha da önemli, 2-3ayda farkeder 6-7ayda baya iyi olursun

0|0
    0|0
    • 6 7 ayda baya iyi protein tozuylamı doğal beslenmeylemi

• Protein tozuyla ama protein tozunu zaten gunde 1 ogun spordan sonra alicaksin, yani sabah protein tozu aksam protein tozu yatarken protein tozu degil, sadece 1 ogun, gerisi de hep duzenli beslenmeyle olmali, ton baligi olsun, tavuk gogsu olsun, yumurtanin beyazi olsun, meyve sebze olsun bu tur seylere cok agirlik vermen gerekiyo, gunde en az 8saat uyuman gerekiyo kaslarinin dinlenip gelismesi icin, spor disardan kolay gibi gorunur ama zordur hele ilk 1 hafta, dayanirsan sonrasi gelir

Yükleniyor...