Tuttuğunuz takımda futbolunu ya da kendisini sevmediğiniz futbolcu var mı ?

ben bir Galatasaraylı olarak...servet çetini futbol olarak hiç sevmem üç dört sene başımı duvarlara vurdum resmen...kurtulduğumuz için sevinçliyim :)) sizin takımınız da var mı bu tarz durum ya da durumlar ?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok abi ya :D bütün futbolcularımı seviyorum hele emre <3 fenerbahçeliyim galatadan fernandoya hayran kaldımm :D

0|1
    0|0
  • hiiiihihih=) servete kartalspordayken sümüklü servet diyolarmış duydun mu hiç? babamlar öyle diyo

0|1
    0|0
  • Servet'e ben de gicigim.bir de necati var

0|1
    0|0
  • Fenerbahceden şu anda hiç sevmediğim biri yok fakat eskiden Guizadan nefret ederdim :D

0|1
    0|0
    • bız de servetten kurtulduk artık :D

• Neyse süper kupa var daha :D Beraberlik de yetmiyor neyse konu o değil de; adam Fenerbahce kimliğini bırak sportmen kimliğini bile taşımıyor.

• aynen aynen ofkesı cok ayıpp yaa...

• arda

0|1
    0|0
  • simao vardı şükür ki gidiyor Q7 de bozdu kendini onuda sevmem

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe başka aşk! Ama Fb-Gs maçında Selçuk inanılmaz kötü pas hataları yaptı o zaman inanılmaz sinir olmuştum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Baki Mercimekten sonra hepsi candır

0|1
    0|0
  • selcuk bilica bunlardan ancak iki masa bir sandalye olur fenerinn bunlardan acilen kurtulması lazım özellikle selcukdan hadi bilica zaten oynamıyo

0|1
    0|0
  • tevez

0|1
    0|0
  • Fenerbahceliyim hemen sayıyorum..Dia,Selcuk şahin,bekir irtegün,özer hurmacı bunlar nereye giderlerse gitsinler yeterki fenerbahceden uzak dursunlar..

0|1
    0|0
    • selcuk ve bekir evet :))

• Aynen bedavadan bala para..iki top geliyor onuda ya rakibe verirler yada kaleciye oynarlar..seneye aynen yedek yada tribunde otururlar inşallah :D

• :D amin...

• bi Gs li olarak kesinlikle Servet.Iyi futbolcuyken bile gicik kapardim o burnuylan oynamasi beni deli ederdi.Bu sene ki sampiyonlik kutlamasinda Gs atkisini giymek istmeyisi herseyi bitirdi zaten.

0|1
    0|0
  • ...bir Fenerbahçeli olarak ; emre belözoğlu' nu hiç sevmiyor, beğenmiyorum. Profil olarak FB' profili vermiyor.

0|1
    0|0
  • yok hepsini severim

0|1
    0|0
  • sidnei

0|1
    0|0
  • alex i seviyorum diğerleri önemli değil

0|1
    0|0
  • olumune fenerbahceliyim.emre belezogluna fema kil oluyorum.

0|1
    0|0
  • olmazmı beşiktaşlıyım saymakla bitmez...ama ilk aklıma gelen cenk görsem tekme atıp kaçıcam.:))

0|1
    0|0
  • şimdi saysam işin içinden çıkamayız :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...