Dünya üzerinde enbaşarısız enkötü teknik direktör kim?

ne olursa olsun özellikle bitürlü sevemediğim hoca olmamaları gerektiğine inandığım 3 isim ranieri elemancini ve ancelotti...
ama ş.ligi aldı diyen sazanlara derim ki insaf ama o kadroyla olsun okadar...neyse sence enkötü hoca kim

• ranieri
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • mancini
    50% (1)80% (8)75% (9)Oy Ver
  • ancelotti
    50% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • zacceroni
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • wenger
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • moyes
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • rijkaard
    0% (0)20% (2)17% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• mancini bence manchester city de milyon dolarlık takım kurdular cl de birşey yapamadılarda ancelotti ne alaka anlamadım birde arsen wenger de iyi teknik adam.

0|0
    0|0
    • bu elemanciniyi taa interden beri sevmem.hoca dediğin saha kenarından güven vercek.bu adam hoca gibi bile durmuyoki...ancelotti bence hoca falan değil yüzünden sinsilik pislik akıyo.bitek arsen wenger kötü değil ama yıllardır kupa alamadığı ve final kaybettiği için listeye ekledim ama

• katılıyorum.

• teşekkür ederim dostum en iyi cevap için :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Mancini

0|2
    0|0
  • Manciniiii

0|2
    0|0
  • Dünya üzerinde demişsin sayılı teknik adam yazmışsın. Bari yazdıklarım arasında falan deseydin. Mancini ancelotti kötü demişsin. Tuhaf.

0|0
    0|0
    • sayılı kelimesi tam olarak nerde geçiyo:)) sence elemancini ve ancelotti iyi hocamı

• Sayılı derken 7 tane demek istedim asfdfv

• seçenek okadardı:)) bana kalsa daha doldururdum ama yorum yapma özelliğide var diye rahat davrandım...

• keşke dünyadaki bütün teknik direktörleri tanısaydım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Jean tigana

0|2
    0|0
  • Ancelotti'nin hangi takımlarda ne başarıları olduğundan haberin var mı?
    3 kez Şampiyonlar Ligi kazandı ve 1 kerede final gördü 2005 yılı Liverpol'a kaybetti sürpriz bir şekilde.
    Ancelotti kendini küçük takımlarda da kanıtlamış bir teknik direktör bu sayede juve, milan, chelsea, psg ve Real Madrid olarak ilerledi.

Bu şıkların içinde Fatih Terim ve pep guardiola eksik. pep hazır takımlara konuyor. barça + bayern 2 takımında sistemi hazır oyuncular filan hazır kadro kurulu ohh :D bayern'de hezimete uğradı 10-0 filan olurdu o maçta şansları yaver gitti.

0|0
    0|0
    • imparator dünyanın eniyi 3hocasından biri...

• mancini'den daha pahalı tuta anlamında dedim :)
      Ayrıca Mou Real Madrid'de bile defansif oynatan bir takım gs'yi de aynı şekilde oynatır çünkü mou'nun ana felsefesi bu. 1-0 olsun benim olsun oyunu ile oynuyor.

• mancini hoca falan değil...ama mou aldığı her kuruşu helal ettiren hakeden bir üstat...

• mancini ve alman daum

0|1
    0|0
    • daum iyi hoca...heran hocaların gönderildiği takımlarda şampiyonluk yaşadı.alman milli takımına düşünüldü ama kokain vs sorunları çıktı...

• Sinyor mancini.

0|1
    0|0
  • rijkard o kadroyla bir zahmet şampiyon olsunlar değilmi
    yalnız ancelotti milanla şampiyon olurken böyle kadrosu yoktu en iyisi orinho dediler oda realle şamiyon olamadı en iyisi capello bence

0|0
    0|0
    • eniyisi ayrı tartışma konusu.ben en kötüyü soruyorum...

• izle cevabı içinde :D
    http://
    inciswf.
    com/1285214896.swf

0|0
    0|0
Yükleniyor...