Kapat

C.Ronaldo'ya uygulanan güç testi hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

Ben o adamın insan olmadığını düşünüyorum.. Ayrıca da tuhaf bir ilgim var o adama :)

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• link

bu adamın boyu kaç çok uzun geldi gözüme

0|0
    0|0
    • 1.86 boyu..

• rica ederim.

• aynı boydayız ronaldo ile:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• dünyanın topa en hızlı vuran futbolcusu saatte 130 km/h ilw top vuruyor buda demek oluyor ki 10 cm lik 3 camı tuzla buz ediyor, ispanyanın milli atletini engelli koşuda geçti normal koşuda 0.3 sn ile kaçırdı, ayrıca78 cm yükselme özelliğine sahip buda demek oluyorki NBA DEKİ BİR BASKETÇİDEN DAHA ÇOK ZIPLIYOR o bir insan değil bir makina ve futbol dehası ayaklarını okadar hızlı kullanıyorki 8 saniyede 15 farklı hareket yapabilicek kabiliyette bilekleri okadar hızlı ki top ayağındayken kesikin nişancılar sadece topu bir kez vurabilmiş... yeterli mi ;)

1|0
    0|0
  • ronaldoyu çok abartıyorsunuz,

1|2
    1|1
  • boşuna demyrz C7 diye ;)

1|0
    0|0
  • zor iş

0|0
    0|0
  • Çok abartılmış bence

0|0
    0|0
  • güzel link ;)

1|0
    0|0
  • benim adamımdan bahsetmişsin o adama kelime değil hiç bir şey ifade edemez hala CR7.

0|0
    0|0
  • Ihımmm ! Ronaldo'dan başkasını tanımaz mısın? Ayrıca ben varken sen kime ilgi duyduğunu sanıyorsun? O testi getir ben ondan daha güçlü çıkarım biliyorsun.

0|0
    0|0
  • Aynı tipte,burada Türkiyede olsa ve parası olmasa yüzüne bakmazsınız.

0|0
    0|0
  • 1,85 boyunda ve 77 cm zıplıyor.Topa vurduğunda top füze gibi gidiyor.Adam dünyanın en iyi kulüplerinden birinde oynuyor ve antreman alanı geniş

0|0
    0|0
  • hiç sevmem ronaldoyu artıstın tekı cok ıyı bir futbolcu olablilr ama karakteri sıfır

0|1
    0|0
  • Bu adam bu kadar iyi ise,messi'ye yapılacak testleri düşünemiyorum..

0|0
    0|1
    • Messi'yi çok abartıyorsunuz.

• Sorunun herhangi bir yerinde Messi kelimesi geçiyor mu? Ayrıca oyun zekası ile Ronaldo'nun güç testi ile alakası ne? Ya da güç testinde akıl dolusu pas mı arıyorlar? Yani alakasız alakasız konuşuyorsun.

• Sorunun icinde messi kelimesinin gecip gecmemesi benim cevabımda messi yazıp yazmayacagıma karar vermez..Messinin vucudu çelimsiz olabilir,Fiziksel olarak ronaldo güclü olabilir,futbol beyin ile oynanan bir takım oyunudur.futbol oynuyorsan,oynadıysan bunu biliyor olmalısın.video'daki başlığı iyi okursan akıl dolusu pas'ın güç ile değil yetenek ile alakalı olduğunu anlarsın..Konuşmak icin konuşuyorsun ya daha ne diyim..

• bence de insan olamaz insan üretimli real madrid bandrollü robot :)

0|0
    0|0
  • bu yaz delı gıbı calısmam lazım benım :)

0|0
    0|0
  • ilginin olması normal inan bana

0|0
    0|0
  • ben de onun gibi olucam :)

0|0
    0|0
  • o adama benim bile ilgim var , senin olması gayet normal. seninki tuhafsa benimki über tuhaf :D

0|0
    0|0
  • iyi olmuş güç testi gerçekten

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...