Nefret ettiğiniz takımın sevdiğiniz oyuncusu var mı?

Fenerbahceli oldugum halde Nedendir bilmem Necati Atesi cok seviyorum Sizinde sevmediginiz bir takimin sevdiginiz bir futbolcusu varmi ?

0|0
16|33

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaraylıyım ama fenerbaheçinin alexini seviyorum o adam tam ADAM. türk şehitleri yazılı baskılı tişörtü giydiğinde bunu anladım

nerdeyse ağlayacak gibi oldum çok duygulandım :((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• futbol eğlence ürünü bir spordur. ötesi değildir. tuttuğunuz takımları öyle ölçüsüz sevmeyin. nedir bu fanatiklik? benim nefret ettiğim takım yok. rakiplerden diyelim; sevdiklerim var. mesela arda turan. gs'de oynarken de savunurdum onu. baroşu da severim. bjk'den ernst, Q7, ekrem. ts'den halil. alanzinyo.. falan fiston işte.

ama futbol dünyasında hiç kimseyi yılmaz vural kadar sevmiyorum açıkcası. o adam bir başka. vallahi bizim fenerin başına gelsin istiyorum. başarı falan umrumda değil. olacakları görmek istiyorum :)

0|0
    1|0
  • beşiktaşlı olmama rağmen alex i severim. Galatasaray şampiyon olunca o karmaşada tebrik etmesi, şehitlerin isimlerinin olduğu t-short le sahada bulunması... duyarlı bir oyuncu.

1|1
    0|0
  • futbol şiddettir futbol holiganlıktır futbol adam bıçaklamaktır

Galatasaray dan baska hiç bi oyuncuyu sevemem hakaret sayarım takımıma

1|1
    1|0
  • futbolda nefret olmaz, sporda nefret olmaz, Senin zihniyetine sahip kişilerin yaptığı takım tutma olayına da taraftarlık denilmez... Millet ölüyor sakatlanıyor, maddi manevi kayıplara ugruyor,ülke karısıyor bunlar halen nefretinde kininde olayın, yazklar olsun. akıllanmassınız.

0|0
    1|0
  • fernebahçe gibi ahlaksız futbolcuların dolu olduğu bir yerde Gökhan Gönül'ün ne işi var anlamadım... (tartışma yaşatmak için yazmadım sadece bu benim görüşüm kimse beğenmek zorunda yada sitem etmek zorunda değildir...) çünkü dünya değişebilir ama ben sevdiğimden vazgeçmem boşuna uğraşmayın yani... sizin için söylüyorum :))

1|0
    1|1
  • Fenerbahçeliyim.. Elmander,ufa, muslera eskilerden ise bülent korkmazı tek geçerim adam herkül :))

1|0
    0|0
  • Koyu bi Galatasaraylı olarak Fenevbahçeden sadece Alex'i severim, Beşiktaş'takilerden Ernst, İbrahim Toraman, ve Simao hariç geri kalanı severim.

0|0
    0|0
  • yunan milli takımından nefret ediyorum . sevdiğim oyuncu da yok .

0|0
    1|0
  • bize 8 atarken hiç gözünü kırpmayan liverpool'dan nefret ediyorum;ama steven gerrard' pek severim,çok severim

0|0
    0|0
  • Fenerbahceliyim , real madrid'i sevmem ama Angel di maria oyuncuları gercekten iyi topçu link

0|0
    0|0
  • Olmaz mı...İnter'den Milito ve Sneijder.Real Madridden Marcelo.Arjantin milli takımından Messi.Türk olarak soruyorsan BJK lıyım ama Stoch'u beğeniyorum.Fenerden de ciddi anlamda nefret ederim.Gs dan da öyle ama Elmanderi oldum olası severim.Babasını da severdim.

0|0
    0|0
  • Wayne Rooney, Rio Ferdinand bu ikisi var

0|0
    0|0
  • ADıyamansporluyum - Messi ve C.Ronaldoyu Takımızda görmek isterim..

0|0
    0|0
    • bu yıl 2sini bir de lampardı alacakmış sizin başkan

• lampard artık yaşlandı onu almayi düşünmüo gençlere yatirim yapio :D

• Beşiktaşlıyım, Selçuk İnan bizde olsun çok isterdim.

0|2
    0|0
  • fenerbahçeliyim ama hagi'yi seviyordum.

1|1
    0|0
  • var tabi gökhan gönülü severim fenerli olmasına rağmen efendi insan, alex de öyle yine.

0|2
    0|0
  • bir GS taraftari olarak ama fanatigi degilim.fanatik kelimesindende nefret ederim.Alex i sevmezdim yorumlari okudum takdir ettim adami.

0|0
    0|0
  • beşiktasta rüstü var ama nefret etmıyorum beşiktastan fenerde ise alex sadece sevdıgım ...topuna benden selam fenerlı futbolcuların.

0|0
    0|0
  • Fenerle bir alıp veremediğim yok

ama başkanını ve emreyi sevmem

ama alex'in hastasıyım. 10 numara oyuncu :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim. Ardaya hayranım.

0|0
    0|0
  • koyu galatasarylıyım ama alexi severim adam gibi adamdır

0|0
    0|0
  • çok zevksizmişsin

0|1
    0|1
  • bende gs'liyim alex'i beğenerek izliyorum...

0|0
    0|0
  • gs liyim fenerden alex bjkden q7

0|0
    0|0
  • fenerden gökhan gönül

0|0
    0|0
  • Saçlar çogzel <3

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe - Alex De Souza.

0|0
    0|0
  • olmaz mı real madrid i sevmem nuri ve mesut u çok severim

0|0
    0|0
  • Atletico Madrid Arda

0|0
    0|0
  • o şeytan suratlı adamın neresini seviyosun :D

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 16

• Fenerbahçeliyim :D ama galatasaryın kalesici fernando muslera çok seviyorum :D Herif çok tatlı :D

2|2
    0|2
  • artık futbolcu değil ama Ertuğrul sağlamı çok seviyorum beşiktaşdan beri

0|2
    0|1
  • Öyle bir sevgi beslemiyorum ...

0|1
    0|0
  • Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'den Alex Souza'yı seviyorum.

0|3
    0|0
  • sevdiğim yok =)

0|0
    0|0
  • eskidi ama severdm mansızı bea:D

0|0
    0|0
  • allah canını almasın o tipsizin neresini beğeniyosun sen annem ya...

0|0
    0|1
  • futbolculari tanimiyorum bonus, su öpme isi noldu aksam bi cevap vermedin?

1|0
    0|1
  • Nefret demeyelim ama Galatasaray da Selçuk İnanı severim.

0|0
    0|0
  • besıktastan nefret etmem ama sivok u sweverm

0|0
    0|0
  • Galatasarayliyim. Sadece Galatasarayli futbolculari seviyorum. Özellikle eskilerden ; Bülent Korkmaz, hagi, taffarel, hakan şükür, hasan şaş

0|0
    0|0
  • gs nin kalecisi sevmem ama iyidir

0|1
    0|0
  • Nefret ettiğim takımın sevdiğim bir oyuncusu yok.

0|0
    0|0
  • volkan 300 ıspartalıya benziyor bencileyin

0|0
    0|1
  • evet var ...

0|0
    0|0
  • hayır yok olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...