Kızlardan utanan ve sohbette zorlanan erkekler hakkında ne düşünürsünüz?

Kızlardan utanan ve sohbette zorlanan erkekler hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

• bizim gibi kapalı toplumlarda normal,olacaktır bu kişilikler...biz toplum olarak konuşmayı pek becerebilmiş değiliz...bakın düğünlerde,asker uğurlamalarında,bayram sabahlarında,galibiyetle biten maçların sonunda herkes silaha sarılıyorsa önce düşünmek gerekir,daha sonrada bu tür genç arkadaşları analiz etmek gerekir...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bykara neden çekınıyorsun kı bu kadar aa dostum.

Kızlar bieşy dşunmez sen bı kendıne guven bı konuşmaya başla gerısı gelır zaten merak etme.

Sorununun üstüne gitmezsennasıl çözucez kı ..

Bence sen çok takılıyorsun buna bı rahat bıraksan kendını gerısı gelecek.

Önce kucuk adımlar be dostum . Bır merhaba bır nasılsın okul nasıl iş nasıl o şu bu derken konu konuyu açar

Sen yeter kı kendını bır rahat bırak karşında kını erkek arkadşın gıbı duşun olmaz mı ?

0|0
    0|0
  • Başta kendini rahat hissetmesi için sıcak davranmaya çalışırım.Hoşlandığı konulardan, rahat konuşabileceğini düşündüğüm konulardan söz açar, biraz zaman tanırım.Fakat hala benimle konuşmakta zorluk çekiyorsa sıkılır, muhabbete devam etmezdim.Başka bir buluşma da düşünmezdim açıkçası..

0|0
    0|0
  • yasin yirmibir olabilir ama lakin kendin akil huy vs. biraz daha senin icin erken olabilir utangaclik ayip degil gayet normal birsey o yüzden normal olarak görüyorum .. ileride acilirsin merak etme acelede etme zamanla ..

1|1
    0|0
  • büyüdükçe açılırsın ama inan kadınlar utangaç tiplerden hoşlanır. anne şefkati gösterirler ilk başlarda:) sonra sıkılırlar mı bilmem

0|0
    0|0
  • erkeklerin çoğu şimdilerde çok rahatlar. utangaç olanı zaten hiç bişey elde edemez. kendini aşması gerekir.

0|0
    1|1
  • İnsanlarla problemi olduğu düşünürüm, genel olarak.

1|2
    1|1
  • Kendine güveni olmayan birisi olduğunu düşünürüm.

Önce biraz muhabbet ederim belki sonradan açılır diye baktım hiç açılmıyor hep o utangaç haliyle duruyor o zaman sıkılmaya başlarım ondan.

0|0
    0|0
  • Zavallı küçük çocuk derim

0|1
    1|1
  • bayan versiyonuda burada...

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunlarının olduğunu düşünürüm.

0|1
    1|1
  • neden utanıyorsun :s

biraz erkek ol !

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• sadece kızlardan utanan yada sohbete zorlalan tipler olduğunu zannetmiyorum.Asosyal kişilik bozuklğu vardır ve bu sadece bu kapsamda değildir.Herkesle konuşmaya sohbete çekinirler...

Asosyal kişilik bozukluğunun da hangi psikodinamiye bağlı olduğunun irdelenmesi gerekli...

0|1
    0|0
  • sevgilisiz kalacaklar hep...

1|2
    1|1
  • Asosyal

0|0
    1|2
  • bulun şuna bir kız rahatlayalım artık ya.

3|1
    1|0
    • yemiyo abi, özür dilerim. Yalvarırım dövme beni. .)

Yükleniyor...