Beşiktaşlılar Tolga Zengine mi inanıyorlar Yoksa Fenerbahçe ye mi?

Bazı Bjkliler Fenerbahçe nin şike yapmadığını düşünüyor ama kalecileri Tolga tam tersi Fenerbahçe nin emek hırsızı olduğunu düşünüyor şimdi ben Bjklilere soruyorum siz adam gibi adam dediğiniz Tolga yamı ınanıyorsunuz yoksa Fenerbahçe yemi

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• yıllardır aynı konudasınız tek bildiğiniz Fenerbahçe şike yaptı Fenerbahçe eğer şike yapmışsa bilinki trabzonuda galatasarayıda satın almıştır yoksa bir düşünün 75 den sonra arenada nasıl 2 gol atıp yenicektik öyle değilmi sen eğer gsnin satılık oldunu söylersen bende kabul edicem şikeyi.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şikeyi Türkiyeye Galatasaray getirmiştir diyen Hasan Şaş'a inanıyoruz

0|3
    0|0
  • Tolganın acısı Trabzondan kalma heralde. Bjkli Arkadaşlar biliyor ki Kendileri de Fenerbahçe de bu olayda mağdur taraflar. ben katılamayacaklarını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Tolga ister istemez Trabzonspor'dan geldiği için Fenerbahçe'ye şikeci diyecektir. Ki biz Beşiktaş'ın, Beşiktaş'tan başka dostu olmadığını biliyoruz bu yüzden bizim için her camia rakiptir. Dolayısıyla biz Serdar Adalı'ya Beşiktaş'ın adını şike ile yanyana getirdiği içinde kızgınız. Bence Fenerbahçe taraftarıda olsun ya da olmasın adı 100 yıllık kulübün adının yanın kim şikeyi koydurduysa kızgın olmalı. Biz sadece Beşiktaş'a inanıyoruz.

0|0
    0|1
  • Her Takim sike yapmistir.
    Önemli olan yakalanmamk

0|0
    0|1
  • TOLGA KARAKTERSIZIN ONDE GIDENIDIR OYLE OLMASA TRABZONDA OYNAMAZDI KARAKTERSIZ TOLGA

0|1
    0|1
  • o kim oluyor 100 yıılık camiaya dil uzatmasın o dilini koparıverler hiç anlayamaz ne olduğunu

0|1
    0|1
  • Bence tartışmaya gerek yok Fenerbahçe 2011 yılında şike yaptı. Uefa ve tüm Avrupa Mahkemeleri bunu kanıtladı. Tolga Zengin Fenerbahçe camiasının tamamından daha adamdır, daha şereflidir. Rahat olun.

0|0
    0|2
  • Tolga bence fakir.

0|1
    0|0
  • tolga zengin adam gibi adamdır tolgaya güvenmeleri lazım

0|0
    0|1
  • Kadire inanir

0|1
    0|0
  • Gsliler neden gizliden ortalık karıştırıyor

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Adamina gore degisir o

0|0
    0|0
  • Tolga Zengin tabi ki.

0|0
    0|1
  • kuduruno kadar büyük takımız ki herkes bizi konuşuyor küçük takımlar her zaman büyük takımla övünur şimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...