Bağımsız olmayı başarıyor musunuz?

bağımsız olmayı başarıyor musunuz?geleceğinizi nasıl görüyorsunuz?hayattan mı yoksa sizi yoran insanlardan mı bıktınız?

0|0
12|7

En İyi Erkek Görüşü

• bağımsız olmayı başaramıyorum başarmayı çok isterdim..ben geleceği fazla düşünmüyor vede düşlemiyorum akışına bıraktım diyebilirim..kimse hayattan bıkmaz insanlar seni hayattan bıktırır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bağımsız olmayı başarıyor musunuz sorusundaki "bağımsızlık" kavramını göreceligi konusunda ısrar ediyorum.

Neye göre bagımsızlık ? kime gore ? hayata göre ? devlete? sevgiliye? aileye? akrabaya? cevreye?

Bagımsızlık sorusunda gecen bagımsızlık neye göredir?

cevreye göre mi? bütünsel alamazsın ki bunu ? bir kişi seni sıkar diger sıkmaz buyur burdan yak. Sevgili ilişkilerinde de öyle degil mi?

uzatmaya gerek yok. Bagımsızlık fazla geniş birşey

0|0
    0|0
  • biz insan ırkı olarak asla tam bağımsız olamayız.ya aile,ya din kuralları,ya ahlak kuralları ya da dünya imkanları bir şekilde bunu kısıtlar.kendini en özgür sananımız sadece ipi biraz uzun bırakılmış olanımızdır.

0|0
    0|0
  • Tamamen bağımsız olmak imkansızdır.Çünkü insan bundan bilmem kaç bin yıl önce bile olsa da, doğaya bağlıydı ve bağımsız değildi en basitinden.Geleceğimi nasıl görüyorum sorusuna ise; geleceğimde istediklerime kavuşacağımı düşünüyorum.Hayat yoran değildir beni; çünkü bu hayatı bu hale getiren benimdir ama insan her zaman insanları doğru seçemez ve bu nedenle de insanlar beni yorabiliyor.

1|0
    0|0
  • bağımsız olmayı seviyorum ama hayatın her anında bu imkansız bir şey malesef

0|0
    0|0
  • herkez senin gibi güçlü değil

0|0
    0|0
  • bağımsız ve özgür takılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ebedi ve ezeli olunabilen bir bağımsızlık düşünülmesi olanaksızdır.Önemli olan şunu bilmek.Özgür olabilmenin sınırı nedir?Aslında karıştırılan durumlar var insanlar genelde özgür olabilmeyi sınırsızlıkla karıştırıyorlar.Özgürsem herşeyi yapmak hakkına sahibim düşüncesi mevcut.Ama bilinmeli ki doğarken bile hayata tutunmak için göbek kordonuyla dünyaya "Merhaba"diyoruz.Ölürken de sonsuzluğa bir bez parçasıyla uğurlanıyoruz.Şimdi söyle bakalım @Hüzün bu durumda ne kadar bağımsız olabiliriz?

0|0
    0|0
  • kimi zaman hayat yoruyor kimi zaman insanlar, bunlarla baş etmeyi öğreniyorum.

0|0
    0|0
  • bana heryer paris

0|0
    0|0
  • bagimsiz olmayi basardim cok sukur. gelecegimi de iyi goruyorum. en azindan iyi olmasi icin su anda elimden geleni yapiyorum. ve hayatin kendisinden biktim ben yaa. yeter artik. cabalamak istemiyorum :/

0|0
    0|0
  • insanlar haYatdan bikdri verir insani bence.bazen cok bunalib bIKDIgIM analr cok oldu evet ama gerci yinedeyasiyib gdioruz sonumuz ne belli degil)gelecegimi merak ederim evt ama iyi olur inS

0|0
    0|0
  • Bağımsız omayı seviyorum ama pek imkanım yok buna.

0|0
    0|0
  • Şuan için hayır.Gelecekte neler olacağını bilemem

0|0
    0|0
  • bagımsızım.kendı ayaklarımın uzerınde duruyorum.kımsenın uzerımde soz hakkı yok.gelecegımı gormuyorum cunku gelecegımı dusunmuyorum.

0|0
    0|0
  • tozpembe görüyorum hayati, bazen pembesi gidiyor (demet akilindan esinlenilmistir) sonra ben yine pembeye boyuyorum.

gelecek planlarim yok, görmüyorum, sanirim tozun pembe tonu yogun oldugu icin görüs alanimi 0'a düsürüyor.

0|0
    0|0
  • ben erkeğimin ayaklarını yıkarım (!)

1|0
    0|0
  • herşeyden bağımsızım.geleceğimse tam bir muamma.

0|0
    0|0
  • %100 bağımsız değilim, olmak da istemiyorum. kendime ait bi hayatım var evet, ama manevi anlamda aileme bağlılığım ve bağımlılığım devam ediyor. gelecekte de bu böyle olacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...