Fitness yapan herkesin yorumlarını bekliyorum?

evet arkadaşlar bay veya bayan farketmez en sevdiğiniz antrenman hangisi , bugun antrenmanınız varsa nereyi çalıscaksınız , gün içinde neler yersiniz , sabah koşusunu sever misiniz... içinizden gelenleri yazın konuşalım

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Bugunki programım; bisiklet (15 dk), eliptik (10dk), interval (15dk), squat (15x4 7,5 kiloda), lunge (12x3), curl (12x3 20 kg), yana açma (10x3) x2, sırt (10x3 30kg), butterfly (10x3 15kg), biceps (10x3 15kg), roll (10x3 20kg), twist, mekik (15x4), crunch (max) ve son olarak ters mekik (15x4)

Haftanın 5 günü bu programı kullanıyorum zaten 2-3 haftaya tekrardan değişimler olacak

0|0
    0|0
    • bir bayan olarak hakkını veriyosun idmanın çok iyi gerçekten

• fazlası zarar ama senin için güzel durmaz :D

• Benim hoşuma gidiyor ya kaslı görüntü ama zaten daha o kadar belirgin değil zaman lazım onun için biraz daha, bir de kilo verdiğim için güç kaybediyorum eskiden biraz daha ağır çalışabiliyordum :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• üst bacak antremanlarının hepsini severim onun dışında arnold press rowing te sevdiğim hareketlerden gerçi düşündümde olduğu gibi ağırlık çalışmayı çok seviyorum bugün omuz kol çalışıyorum

0|0
    0|0
    • shoulder press te drop set benim favorimdir.o hareket bittikten sonra oluşan ağrı varya beni benden alıyo inanılmaz seviyorum zevk alıyorum o derece :D benimde bugun biceps triceps antrenmanım var

• göğüs ve ön kol antreman ını sevıyorum kanks
    bugun sırt ve arka kol calısıcam

0|0
    0|0
  • link veremiyorum ama şöyle diyim google : Six Yoga Poses for Climbers yaz ilk linkteki hareketleri öğrendim geçen onları yapıyorum

0|0
    0|0
  • 1 ay gitmiştim hayvan gibi bişey oldum kafam biraz vucuduma göre büyük duruyodu şimdi keşke kafam biraz daha büyük olsaydı diyorum :D

0|0
    0|0
  • Bugün istasyon çalıştım sadece...En sevdiğim bölge olarak omuz antrenmanları...

0|0
    0|0
  • Koşu, Yüzme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...