Evlendiniz uyuşamadınız boşandınız yaşınız 24 size bir talip çıktı yaşı 32-38 kabul eder misiniz ?

Size bir talip çıktı daha önce hiç evlenmemiş birisi sizin daha önce başınızdan bir evlilik geçtiğini biliyor ve bunu bilerek sizi talip oluyor ilk izleniminiz normal ve her konuda bilgi sahıbı, teklifini kabulmü edersiniz yoksa sizin gibi aynı yaşta boşanmış birisiylemi evlenirsiniz

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• Amann Allah razı olsun Açıklaman biraz kötü , sanki boşanmak yüz kızartıcı bir suç gibi .

Eğer bana çok büyük bir iyilik yaptığını düşünüyorsa onunla hayatta evlenmem , yok eğer gerçekten hal hareket tavırlarını , kişiliğini beğendiysem evlenirim ..

0|0
    0|0
    • Birde 24 yaşındaki kızı nasıl kendine denk görebiliyor 38 lerdeki adam

Kızlar Ne Diyor 12

• evlenip boşanmak ayıplı bir durum değil. sırf dul oldum diye beni kimse almaz ben bununla evleneyim diye kendimden 15 yaş büyük biriyle evlenmem kaldı ki o kişi niye bu yaşına kadar evlenmemiş de sonra gelip boşanmış birine talip olmuş diye de kafamda kırk tane tilki dolanır.

ama gönül bu zamanı gelir hiç evlenmemiş biri gider kendinden 20 yaş büyük biriyle de evlenir.

0|0
    0|0
  • 10-12 yaş hiç sorun değil kabul ediliir

0|0
    1|0
  • Boşandıktan sonra insan muhtemelen uzun bir süre evlenmeyi düşünmez diye öngörüyorum ama oldu ki düşündü diyelim. Ben olsaydım eğer hiçbirşey hissetmiyorsam yaşı kaç olursa olsun evlenmezdim sanırım. Sonuçta duygular önemli.

0|0
    0|0
  • Bu konuda daha cok tedbirli olurum.bir kere hata yapmisim.ayni hatayi tekrarlamak istemem.o yuzden once bi sure kendime zaman ayiririm.evliligi dusunmem.eger dusuneceksem de evlenecegim kisiyi iyice tanimak isterim.

0|0
    0|0
  • seninle evlenebilir çünkü ilk izlenım normalmış

0|0
    0|0
  • Kabul ederim iyi biriyse yaş sorun olmaz bu durumda.

0|0
    0|0
  • acele etmem hemen kabul etmem.

0|0
    0|0
  • arada 10-15 yas var?evlenmıs bosanmıs olması suç degıl ama hayır evlenmezdım.abımı dıyım?eşimmi dıyım?

0|0
    0|0
  • Bosanmis biri olarak neden bir daha evleneyimki derim. Gununu gun ederim.

0|0
    0|0
  • 24 yaşındaysam o kadar büyük yaştaki insanı düşünmem.

0|0
    0|0
  • iyise kabul ederim.

0|0
    0|0
  • kız mı 24 yaşında?erkek mi 32 38 yaşında.eğer ben 24 yaşında boşanmış biriysem evlenmemiş 32 34 yaş arası kabul ederim..daha fazlasını kabul etmem..Genç gösteriyorsa kabul ederim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ne bilelim gizli ! ! ! ! ! !

0|0
    0|0
Yükleniyor...