Kol kası nasıl yapılır arkadaşlar. Ancak evde..?

Evde kendi çabamızla kol kası nasıl yapılır fikirleriniz varsa alabilirim. Kısa olmasın. Olursa da anlamlı olsun.:D

Güncellemeler:
Dumbell gibi hiçbir alet yok ama.
Cevaplar için teşekkürler. Daha fikir yok mu

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• eline al sıvı deterjan şişelerini yumuşatıcı vs 4 litrelik oluyodu galiba onların içini kumla doldur el tutma yerinden tut kolunu vücuduna bitiştirdikten sonra indir kaldır 10dan 3 set yap bu biceps için triceps için aynı ağırlığı eline al dirseğini büküp omzunun arkasına getir elini ve ağırlığı yukarı doğru kaldır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir erkek gibi fikir veremem:) ama bir spor salonuna gitmeni öneririm çünkü evde yapılan hiç bişeyin sürekli olabileceğine inanmıyorum..

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler. :) Ben yaparım da ne yapacağımı bilmiyorum tam olarak. :)

• Aletlerin felan olması gerek.

0|0
    0|0
  • dambil kullanmalisin :)

0|0
    0|0
    • :) Teşekkürler.

• bol bol soru cevapla ve sorularinda en iyi cevap sec :)

• :)) Sağol

Erkekler Ne Diyor 6

• dambıl kullan.

0|0
    0|0
  • üst arka kol kasları yani triceps için:1-dar tutuş şınav,2-iki sandalye arasında dips,
    üst ön kol yani biceps i.çinse:chin up yani dar tutuş barfiksi önerebilirim..

0|0
    0|0
  • 2 dumbell al kanks :D

0|0
    0|0
  • kardeş netten bir program indir eğer yeni başlıyorsun 4ve 6 kiloluk iki dumble all

Eğer biraz temel varsa 6- 8 ya da 8 -10 kiloluk ağırlıklarla çalışabilirsin :) özellikle arka kol çalış kolu gösteren gerçekten arka koldur :)

0|0
    0|0
    • Dumbell yok ama. Başka fikirlerin var mı?

• boks diyeceğim ama o kasları sıklaştırır kalınlaştırmaz su bidonu kullan reis

• Sağol yine de. :)

• Barfix ya da demir gibi kendini cekebilecin birsey varmi

0|0
    0|0
    • varda daha çok evde duruyorum

• Birşey sorabilir miyim? şimdi ben xper1'deyim nasıl 2'ye yükselicem?

• Mesela her cevap 1xp cevaplayarak falan birikcek o

• git bir dambıl al dostum 50 60 tl sonra dambıl programı yap
    çalış işte istiyorsan başarırsın.

0|0
    0|0
    • Dumbell olmadan istiyordum ama neyse.

Yükleniyor...