Kilo vermek takıntı haline geldi ne yapmalıyım?

ygs lys derken 2 3 kilo almıştım. boyum 160.1 ay önce tartıldım 55kiloydum. zaten spor yapan biriyim biraz daha dikkat ettim yememe 50 kiloyum şu an ama sanki kiloluymuşum gibi geliyor. kilomun normal olduğunu biliyorum ama aynaya bakınca kendimi şişman hissediyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Yağ yerine kas kütlenizi kaybetmiş ve yağ miktarınız değişmemişse görüntünüz pek değişmeyecektir. (ki bu sağlıksız bir zayıflama şeklidir)
    Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şişman hissediyorsan şişmansındır.

1|0
    0|0
  • aynanı değiştir :)

1|0
    0|0
    • sadece kendi aynam olsa değiştirirdim kıyafet denerken arkadaşlarım ay fiziğin ne güzel derken ben beni kandırıyolarmış gibi hissediyorum.

• sen bakış açını ve kafanı değiştir , takıntı var sende çıkar onları takılan yerlerden kurtul bakayım sen hangüzel gözle bakarsan ancak o zaman güzel görürsün kusurlu gözle bakarsan işte böyle olur.

• gayet iyisin yanılıyorsun

1|0
    0|0
  • Spora devam et:AD:SA:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Azar azar plates yap en azindan sikilastigni farkedersn

1|1
    0|0
  • Manyakmısın kız daha ne kadar zayıflıcan :D

1|0
    0|0
    • bilmiyorum ama sanki göbeğim varmış bacaklarım aşırı kalınmış gibi geliyor. soruyorum herkes saçmalama diyo ama kendime laf anlatamıyorum

• ilk okuldan beri koşuyorum biraz kaslı bacaklarım var kalınlar yani :D

• olsun ya bence 50 kilo ideal

Yükleniyor...