Spordan gercekten nefret ediyorum napmaliyim?

zayiflamak icin yapmak zorundayim ama nefret ediyorum napmaliyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Şahsen ben derslerimde öğrencilerimle/üyelerimle muhabbet edip şakalarşarak antrenman seansını mümkün olduğunca eğlenceli geçirmeye gayret ederim ama yeri geldiğinde biraz zorlanmadan hiçbir şey olmaz. No Pain, No Gain :)
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• KAdıköy - Tepenatiluis a gel eğlenceli spor gör. Benide gör

0|0
    1|0
    • almanyadan oraya mi gelcem sacmalik

• ben hic birsey yemiyorum ki salatadan baska bilip bilmeden konusma

• Resmini gönder bakiyim zayıflaman gerekiyormu? Salata yiyip şişko olan görmedim

• Nefret ediyorsanda yapma yap diyen mi var zayıflamak zorundada değilsin hem boşa nefret etmeye gerek yok neden nefret ediyosun anlamıyorum işinize mi gelmiyor yoksa vücudunla mı barışık değilsin bence sevmelisin kendinide sporuda böyle daha güzel olur bazı şeyler

0|0
    0|0
  • Spordan nefret edilirmi yahu.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Belirli bir eşik seviyesini aştıktan sonra vücudun oksitosine alışacağı için bağımlılık haline gelecektir. İlk zamanlarda sabredip devam edersen kalan kısım kolay oluyor.

0|0
    0|0
  • Neden sevmiyorsun ki bence ilk olarak bunun altında yatan sebebini ögrenmeliyiz hem güzel hem sağlıklı bir aktivite

0|0
    0|0
  • akapunktura git.

0|0
    0|0
  • eliptik bisiklet dizi izlerken unutup gidersin yaptıgını...

0|0
    0|0
  • spor yapma sende bitkisel yollarla zayıfla

0|0
    0|0
  • aç kala ama ölmeyecek kadar aç kal

0|0
    0|0
  • yürüyüş yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• spordan nefret edilir mi ya? :) özellikle squat candır. sonuçlarını düşün ;) üzgünüm ama sporsuz iyi bir sonuç elde edemezsin.

0|0
    0|0
  • sevdigin bir spora basla, spor yaptiktan sonra ben kendimi mutlu hissediyorum mesela iyi gelir aslinda :) ama fazla zorlama kendini, zorla yapiyormsu gibi düsünme zevk almaya calis :)

0|0
    0|0
  • yapmalısınki sağlıklı zayıfla yoksa olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...