Zayiflamak icin en kolay yapilacak seyler nedir?

zayiflamak icin en kolay yapilacak seyler nedir?
spor yaptim olmiyor
boyum 165 kilom 62

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ya aslında çokta kilolu değilsin spor dediğin yürüyüş falan mı, ya da koşu bandı falan mı o şekil biraz zor. Bisiklete bin, yüzmeye git, migostaki alman form çayından ve yeşil çaydan al hergün iç ben farkına varmadan zayıfladım gerçi oruçta tutmuştum ama zaten zayıflamaya başlamıştım.

1|0
    0|0
    • kosu bandiiiiii.

• kosu bandıyla bilmiyorum ya biraz zor olur. Bu arada bir uzmanın yazısını okumuştum çok yorucu hareketler vücudu güçlendirir ama zayıflatmaz demişti.

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhaba
    Spor ile olmaması diyet veya antrenman programınızın biryerinde --belki de farkında bile olmadan-- eksik veya fazla birşey yapmış olmanızdan kaynaklanıyordur diye düşünüyorum.
    Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın "tek" yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • İp atla.

0|0
    0|0
  • EX GÜNDE 2 TANE SALLA NE GÖBİŞ NE POPİŞ KALAR d:

0|0
    1|0
  • spor yaparsan 1 gr kas 1gr yagin 3 te 1 i kadar yer kaplar tartıya aldanma duzgun spor yaparsan basta kılon dusmese bile giydigin beden duser durusun duzelir... bazal metabolizman yukselir rahat kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • çok kilolu değilsin ama vermek için aktardan acıpelin tohumu al birinci gün 4 sonra iki günde bir 2 tane çiğne ve yut sonra bol bol su iç

0|0
    0|0
  • Kahve iç bol bol 2 si 1 arada

0|0
    0|0
  • su kahve yeşil çay birde diet kendin yapamıyorsanda diyetisyene git.

0|0
    0|0
  • aç kalmayı denedin mi

0|0
    0|0
  • İnan bana az yemektir en kolay yolu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 6dan sonra yeme.. aynı dertten muzdaripim

0|0
    0|0
  • olmuyor değil düzenli yemiyyorsun diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...